Joomla!Hitlers un Musolīni. Slepenās sarunas

Vairāk nekā pusgadsimts pagājis kopš Ādolfa Hitlera un Benito Musolīni nāvēm, taču joprojām palikušas drūmas atmiņas par elli, ko Eiropas un visas pasaules cilvēkiem sakūra viņu Ass alianse.

Tikai dažas politiskās savienības ir ņēmušas tik nelabu galu kā starp Hitleru un Musolīni noslēgtā. Ass alianse iznīcināja gan pašus tās dibinātājus un viņu režīmus, gan arī miljoniem cilvēku Eiropā, Āfrikā un Āzijā. Kā politiskās un personiskās attiecības starp Hitleru un Musolīni, tā arī Vācijas un Itālijas alianses slēptie mērķi aizvien vēl ir neskaidri.Pieredzējušais itāliešu žurnālists Santi Korvadža (1920–1999) ir sarakstījis grāmatu, kas aizpilda svarīgu robu to notikumu pētījumos, kurus izraisīja liktenīgā saikne starp abiem diktatoriem. Šī ir vienīgā grāmata, kurā aprakstīta visu Hitlera un Musolīni savstarpējo tikšanos hronika, kas balstīta gan viņu plašāko politisko, gan personisko attiecību vēstures kontekstā.

Apkopojot informāciju grāmatai, S. Korvadža izmantojis gan Vācijas un Itālijas arhīvu materiālus, gan arī intervējis vairākus abu diktatoru sarunu lieciniekus.

 Cena 6.95 Eur  pirkt