Joomla!"Kaķīša dzirnaviņas" + CD ludziņas mūzika

Dainas Strelēvicas luga pirmsskolas un sākumskolas bērnu dramatiskajiem kolektīviem pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem ar Valda Zilvera mūziku.
 Cena 9.08 Eur  pirkt

Stenlijs Veinbaums "Marsa odiseja"

“Šis stāsts “uzspridzināja” zinātniskās fantastikas lauciņu kā granāta. Ar vienu pašu stāstu Veinbaums iekļuva pasaulē labāko zinātniskās fantastikas rakstnieku pulkā, un gandrīz katrs šī žanra autors ir centies viņu imitēt.”   Aizeks Azimovs   Kad viņa lidaparāts avarē Marsa tuksnesīgajos plašumos, astronauts Diks Džarviss sastopas ar savādo citplanētieti Tvīlu un tikko pamanās viņu izglābt no nezināma briesmoņa. Abi kopīgi dodas atpakaļ pie saviem biedriem, ceļā sastopot gan bezgalvu būtnes, kuras sazinās telepātiski, gan dīvainus silikona radījumus, kas dzīvo miljoniem gadu.
 Cena 4.27 Eur  pirkt

Maija Stepēna "Neticamais piepildās"

Rūķīši, pasaku māmiņa un viņu galvenā padomdevēja gudrā feja sasien savus spēkus ņiprā buntītē un ar burvju nūjiņas mājienu paspēj visu sakārtot uz labu — ja laikā jāpagūst uz kāzām, bet kājās pagalam nodilušas tupelītes, ja skaudība aizsedz skatu un ģimene irst pa vīlēm, ja mājas "Dižaudzes" tūlīt, tūlīt pārvērtīsies par "Dižgraustiem". Tikmēr strauji tuvojaspasaku māmiņas dzimšanas diena. Zilā sila iemītnieki sagatavojuši grandiozu svētku programmu, bet ko darīt, ja pašai jubilārei TIK daudz darāmā uz zemes...
 Cena 4.91 Eur  pirkt

Dž.S. Džeksons "Visu labu, pāridarītāj!"

Bērnības zeme ir pilna piedzīvojumu un pārsteigumu. Daudzi no tiem paliek atmiņā kā jauki un priecīgi. Citi atstāj emocionālas rētas vēl ilgi pēc tam, kad bērnība jau beigusies. Mūsdienās arvien biežāk bērni pieredz sāpīgus pāridarījumus ikdienā. Daudzi bērni tiek sāpināti fiziski un emocionāli, daži paši dara pāri citiem bērniem, un vēl vairāk ir to, kuri ir blakus un novēro. Lasot un pārrunājot kopā ar bērnu astoto grāmatu “Elfu labo darbu” sērijā “Visu labu, pāridarītāj” jūs veidosiet drošāku viņa pasauli, sekmēsiet viņa spējas pasargāt sevi no pāridarītājiem un iedrošināsiet nestāvēt malā tad, kad kādam citam dara pāri. Diāna Zande, Dr.psych., mg. art., kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite
 Cena 5.50 Eur  pirkt

Deivids Hofmeirs "Stounraiders"

“Ādama sirds krūtīs salecas. Viņš ievelk plaušās gaisu un pie sevis skaita sekundes. Ir karsts, šaurais kanjons pildās ar putekļiem. Valda kapa klusums. Ādams noregulē motocikla panelī iestrādāto taimeri uz nulli. Pulkvedis Blads nomērķē pistoli pret šauro debesu strēli...” Ādams Stouns vēlas brīvību un mieru — kaut kur tālu no putekļainās, viņam līdzīgu nabagu pilnās Melndūkstes, kurā viņš zaudējis tuviniekus. Ādams kopā ar skaisto Seidiju un bīstamo Keinu nolemj piedalīties brutālajās Melndūkstes sacīkstēs. Uzvarētājs iegūs biļeti uz leģendām apvīto Debesu Bāzi, kur gaida viegla dzīve — svaigs gaiss, veselīgs ēdiens un neiedomājama greznība... “Stounraiders. Nāvīgās sacīkstes” ir Deivida Hofmeira debijas romāns un pirmā grāmata adrenalīna piestrāvotajā “Nāvīgo sacīkšu” sērijā. Grāmatas informatīvais atbalstītājs — Ghetto Games.
 Cena 11.01 Eur  pirkt

Vita Štelmahere "Es dzīvoju zaļajā Latvijā"

Grāmata bērniem un jauniešiem par mūsu zemes bagātībām, to aizsardzību un "zaļo" dzīvesveidu! "Reti kura valsts var lepoties ar četriem dažādiem gadalaikiem – balto ziemu, plaukstošo pavasari, zaļo vasaru un krāsaino rudeni. Mēs varam! Reti kurā valstī var brīvi doties mežā un vākt tādas meža bagātības, kā sēnes un ogas. Mēs varam! Reti kurā valstī mežs aizņem vairāk nekā pusi teritorijas, lai sevi sauktu par zaļo mežu zemi. Mēs varam! Reti kurā valstī var atrast tik daudzus bezmaksas atpūtas objektus, ko uzturam un ik gadu piedāvājam apmeklēt Latvijas iedzīvotājiem. Mēs varam! Jo mums ir mammadaba, kas dzīvo Latvijas valsts mežos. Turklāt, apzinoties prasmīgas meža apsaimniekošanas nozīmi skābekļa vairošanā un globālās sasilšanas ierobežošanā, ik gadu aicinām tūkstošiem jauniešu iepazīt meža apsaimniekošanas ciklu, dodoties izzinošās meža ekskursijās zinošu ekspertu vadībā.  Šī grāmata kā labs dabas vērtību draugs atklās jaunajiem lasītājiem tās priekšrocības un vērtības, aicinot vairot dabas bagātības. Turklāt, lai dzīvotu zaļajā Latvijā, – par to ik dienas jārūpējas gan katram pašam, gan kopā ar tuvākajiem. Mēs varam!" Roberts Strīpnieks AS “Latvijas valsts meži” prezidents
 Cena 9.63 Eur  pirkt

Linda Kukare-Aldersone "Lielmeža iemītnieku piedzīvojumi pilsētā"

Mazie Lielmeža zvēriņi sāk domāt, ka varbūt būtu labāk dzīvot pilsētā ― cik dzirdēts, cūkas tur baro tik labi, ka šīs pat televizora ekrānā vairs neielien, un mazām trusītēm neviens neliek precēties ar resniem, slinkiem trušu tēviņiem. Kamēr daļa dzīvnieku izvēlas palikt mežā un dzīvot pa vecam, draudzenes Enija un Dženija cerīgi dodas lielajā pilsētas burzmā. Tomēr izrādās, ka pilsēta var būt neparedzētu briesmu pilna, un draudzenes pamazām saprot, ka laikam mājās nemaz nebija tik slikti... Kā pareizi iepirkties veikalā? Vai var uzticēties uz ielas sastaptiem svešiniekiem? Šajā aizraujošajā un vienlaikus pamācošajā pasakā, kuru ar vienlīdz lielu prieku var lasīt gan bērni, gan pieaugušie, varēsiet lasīt par šīm un citām problēmām, ar kurām var sastapties pilsētā. Šajā jaukajā un asprātīgajā pasakā autore turpina stāstu, kura aizsākumu varat lasīt grāmatiņā “Piedzīvojumi Lielmežā”.
 Cena 9.63 Eur  pirkt

Horātijs Kviroga "Elkučūska"

Horātijs Kviroga (Horacio Quiroga, 1878 – 1937) ir urugvajiešu rakstnieks, kura darbi ir ietekmējuši dižākos 20.gs. Latīņamerikas rakstniekus – G. G. Markesu un H. Kortasāru. H. Kviroga attēlo cilvēka un dzīvnieku cīņu par izdzīvošanu – arī savā stāstā „Elkučūska”, kas vēsta par čūsku un cilvēku pasauļu sadursmi. „Elkučūska” (1921) attēlo ļoti daudzveidīgu un raibu čūsku pasauli, kas ir spiesta saskarties ar cilvēku zinātniskajiem pētījumiem. Čūskas ar cilvēku nekad nav varējušas sadzīvot, lai gan Kvirogas attēlotās čūskas ir ārkārtīgi līdzīgas cilvēkiem.. Visu čūsku starpā izceļas kāds īpašs radījums – Anakonda, dēvēta arī par Elkučūsku, viņas zobos nav indes. Anakonda ir iespaidīga un inteliģenta – viņas iesaistīšanās cilvēku un čūsku karā sagādā negaidītus pavērsienus... Grāmatas vāciņš ir laukums spēlei "Čūsku cirks", ko var spēlēt ar metamo kauliņu un staigājamiem kauliņiem gluži kā parasto "Cirku".
 Cena 4.62 Eur  pirkt

Iepazīsti un raksti BURTIŅUS!

KARTĪTES burtiņu apgūšanai. Uz tām ir ne tikai viss latviešu valodas alfabēts no A līdz Z drukātā formā, bet arī paraugs tam, kā šie burti rakstāmi rokrakstā. Noderīgs mācību līdzeklis pirmsskolas vecuma bērniem.
 Cena 3.85 Eur  pirkt

KAS ir manā SKAPĪ?

Skapja saturs meitenēm un zēniem - to var izkrāsot un pie reizes apgūt drēbju gabalu nosaukumus. Krāsojamā grāmata ar lieliem zīmējumu laukumiem domāta maziem un pavisam maziem, kas tikai sper pirmos soļus izziņas pasaulē. Zīmējumu autore Linda Kukare-Aldersone
 Cena 0.83 Eur  pirkt