Joomla!Brauc un krāso!

Jauna un spilgta krāsojamā grāmata tehniskiem PUIKĀM un brašām MEITENĒM! Tajā ir krāsojamas automašīnas, lidmašīnas, kuģīši un moči! Ikviens ir aicināts ne tikai krāsot līdzi un domāt par savu sapņu auto, bet arī lasīt pa zilbēm mašīnu rūcošajā izteiksmē! Brummm! Brummm! Braucam!
 Cena 0.83 Eur  pirkt

Anna Sakse "Stipro dēlu pasakas"

Šajā grāmatā darbojas īsti stiprinieki. Laimes kalējs strādā kaltuvē un ar savu darbu dara laimīgus citus.  Četri Vēja dēli, būdami paklausīgi tēvam, dodas tālu prom no mājām ganīt aitas.  Kalējdēls Kaspars, kam milzu spēks un laba sirds, cīnās pret tumsas varu - pūķiem, sumpurņiem, raganām, vilkačiem un velniem, lai nosargātu Sniegbaltīti. Šīs pasakas aizvedīs lasītāju aizraujošā ceļojumā aiz trejdeviņām zemēm un kalniem.
 Cena 3.58 Eur  pirkt

Latviešu tautas pasakas. Латышские народные сказки

Šajā krājumā ievietotas latviešu tautas pasakas ar paralēlu tulkojumu krievu valodā. Sastādītājas nolūks bija palīdzēt lasītājam atklāt latviešu folkloras poētisko pasauli. Lai atvieglotu šo uzdevumu, tika savākti tulkojumi, kuri pēc formas un stila visvairāk atbilst oriģinālam. Krājumā ietvertas pasakas par zvēriem. В настоящем сборнике представлены латышские народные сказки на языке оригинала с параллельным русским переводом. Главной целью составителя было помочь читателю открыть для себя поэтический мир латышского фольк­лора, который уходит своими корнями глубоко в жизнь народа. Чтобы облегчить эту задачу были подобраны наи­более удачные и близкие по форме и стилистике пере­воды.
 Cena 5.50 Eur  pirkt

Māra Jakubovska "Rufis dodas dzīvē!"

Raidījums “Ķepa uz sirds” jau piecus gadus veido stāstus par cilvēkiem, kas pieņēmuši savā ģimenē suni vai kaķi no patversmes, ielas. Esmu sapratusi, ka dzīvnieks, kas atrodas patversmē, nav ne ar ko sliktāks vai problemātiskāks par suni vai kaķi, ko esam nopirkuši par dārgu naudu no audzētājiem. Šo dzīvnieku vienīgā problēma ir tas, ka tie kādā brīdī kļuvuši nevajadzīgi saviem saimniekiem... Ieteikt dzīvniekus ņemt tikai un vienīgi no patversmes ir muļķīgi, bet es ticu, ka līdzīgi kā liktenis katram cilvēkam paredzējis savu cilvēku, tā arī katram cilvēkam ir paredzēts savs dzīvnieks. Drīzāk pat otrādi – katram dzīvniekam paredzēts savs cilvēks, un mēs nezinām, kad un kur paredzēta šī tikšanās. Inese Kreicberga, LTV1 raidījuma “Ķepa uz sirds” producente "Rufis dodas dzīvē!" ir stāsts par laimīgajām beigām jeb cilvēka un patversmes dzīvnieka tikšanās. Mīlošu saimnieku aprūpēts, suņuks Rufis iepazīst pasauli, meklējot piedzīvojumus un draugus pat visneparastākajās vietās. Lasi "Rufis dodas dzīvē!" un seko nebēdnīgā suņupuikas dēkām!
 Cena 7.55 Eur  pirkt

Latviešu klasiskās fabulas

Latviešu klasiskās fabulas ir klāt! Tās sniedz atbildes uz daudziem nopietniem un ne tik nopietniem jautājumiem: kā ir jāuzvedas sabiedrībā? kas ir draudzība? kāpēc nedrīkst apskaust un dižoties? Fabulās darbojas un dažnedažādas likstas piedzīvo lauvas, zaķi, cūči, lapsas un citi radījumi. Dzejiskas gudrības sniegs latviešu literatūras klasiķi: Ādolfs Alunāns, Vensku Edvarts, Pērsietis, Rainis, Vilis Plūdons, Andrejs Upīts u.c. Lasi pats un lasi priekšā citiem!
 Cena 6.16 Eur  pirkt

Normunds Beļskis "Savādā pasaule"

Normunds Beļskis jau kopš 20. gs. astoņdesmitajiem gadiem rakstījis dzeju, sadarbojies ar izciliem komponistiem un dziedātājiem, ir autors vairākiem teātra uzvedumu libretiem. Plaši zināmi viņa sadarbības projekti ar mūziķiem Hariju Zariņu, Aivaru Hermani, Arni Medni, Uldi Marhileviču, Igo u. c. Attiecībā uz daiļradi bērniem, īpaši atzīmējama būtu Normunda Beļska sadarbība ar bērnu vokālo studiju “Knīpas un Knauķi”, dzejas materiāla izveidošana Dailes teātrī iestudētajam mūziklam “Īkstīte”, kā arī sadarbība ar Niku Matvejevu, Jāni Lūsēnu un Vitu Siliņu  dziesmu cikla “Nāc un piepildi mazo sirdi” veidošanā. Grāmatā “Savādā Pasaule” daļās “Savādā”, “Ieklausies”, “Nāc un piepildi mazo sirdi!” un “Īkstīte” apkopota vairākos N. Beļska daiļrades posmos tapusī dzeja bērniem. Šajā grāmatā izvērstas gan nopietnas un eksistenciālas tēmas, gan arī rotaļīgas un asprātīgas epizodes. Teksta materiālu bagātina un krāšņākas, daudzdimensionālākas fantāzijas ainas uzbur mākslinieces Ilzes Emses-Grīnbergas veidotās ilustrācijas. Ilze Emse-Grīnberga ir profesionāla keramiķe, porcelāna māksliniece, mākslas maģistre. Kā grāmatu ilustrētāja Ilze Emse-Grīnberga sevi pieteica ar apgādā “Jumava” 2010. gadā izdoto bērnu grāmatu “Dzejolīši”. Viņas mākslinieciskajam rokrakstam raksturīga ironija, formas un līnijas pārsteidz ne tikai mazo lasītāju, bet arī rūdītu pieaugušo. Arī jaunākā dzejoļu grāmata ir mākslinieciski koša, spilgta un iztēli rosinoša. Ar grāmatas autoru varēs tikties svētdien, 28. februārī, plkst. 11.00 Ķīpsalas grāmatu svētkos.
 Cena 15.41 Eur  pirkt

Arvīds Deģis un Elīza Deģe "Supergovs fantāziņi"

Šajā tehnoloģiju laikmetā, kurā valda datori, planšetes un viedtālruņi, bērni nereti pazaudē pašu svarīgāko ― iztēli. Viņi vairs neprot sapņot vaļā acīm un netic brīnumiem, pat apšauba tos. Mēs ļoti ceram, ka "Supergovs fantāziņi" palīdzēs bērniem un viņu mīļajiem vecākiem apjaust to, ka pasakas mīt mūsos un ka brīnumus savās dzīvēs radām mēs paši... Arvīds un Elīza Deģi
 Cena 7.02 Eur  pirkt

Leontīne Apšeniece "Cipariņu rotaļas"

Burtiņu brālīši cipariņi ir klāt! Grāmatiņā apkopota Leontīnes Apšenieces dzeja, kas izklaidē un iemāca atpazīt cipariņus! Bērns ne tikai iegaumēs katra cipariņa raksturu un īpašības, bet uzzinās arī par cipariņu spēles principiem. Krājumā ir arī mazie dzejiskie stāsti par to, kā cāļus skaita lapsa, kā ar cipariem rīkojas līdaka, kā audžumāte skaita pabērnus un informācija par to, ko dara datorists, sprīžmetējs un internets! Droši lasāma grāmata bērniem kopā ar vecākiem un vecvecākiem! Dzejolīši skolai un brīvam laikam. Grāmatu rotā mākslinieces Renātes Zvirgzdiņas zīmējumi.
 Cena 3.44 Eur  pirkt

Ziemassvētku vecīšu burziņš

Reizi gadā arī Ziemassvētku vecīši sarīko lielu un jautru ballīti! Kamēr Tu gaidi ziemu, sniegu un pašus Ziemessvētku vecīšus (ar dāvanām, protams), šie kārtīgi izballējas, sataisa daudzas jo daudzas bildes un izdod krāsojamo grāmatu piemiņā par labi pavadīto laiku pirms svētkiem. Protams, Ziemassvētku vecīši ne tikai izklaidējas, bet arī izdomā, ko un kā Tev šogad dāvināt!  Pirms svētki nav klāt, izvēlies kādu vecīti no šīs grāmatas un izkrāso to savās mīļākajās svētku krāsās!
 Cena 0.96 Eur  pirkt

Dinozauru parks

Vai esi kādreiz bijis ciemos pie dinozauriem? Diez vai.. Īpaši pie tik mīlīgiem un draudzīgiem dinozauriem, kādi atrodami jaunajā krāsojamā grāmatā Tev un Taviem draugiem! Dinozauru parkā ir visu populārāko zālēdāju dinozauru mazuļi - gan tikko izšķīlušies no olām, gan jau droši turoties uz ķepām un jautri smejot. Dusmīgie dinozauri Dinozauru parkā netiek ielaisti... Taču visforšākais Dinozauru parkā ir tas, ka mazie dinozauri aicina Tevi krāsoties līdz sirds patikai - mazie reptīļi ir gatavi kļūt zaļi, brūni, dzelteni, sārti un oranži, lai tikai Tu vēl un vēl kādreiz nāktu tos apciemot DINOZAURU PARKĀ!
 Cena 0.96 Eur  pirkt