Joomla!Džozefs A. Makalo "Ziemassvētku vecīša stāsts"

“Ziemassvētku vecīša stāsts” ir lieliska Ziemassvētku dāvana ikvienam, kurš kaut reizi ir domājis par to, kā sarkanā mētelī tērptais jautrais, bārdainais vīrs ar lielo vēderu, kas pazīstams ar savu ziemeļbriežu pajūgu un kāpšanu skurstenī, ir kļuvis par Ziemassvētku galveno varoni. Šī burvīgā grāmata izseko Svētā Nikolaja gaitām, pavēstot tās saistošā, aizraujošā stāstā, kas piepildīts ar noslēpumainību, prieku un labsirdību pret visiem cilvēkiem. Grāmatas autors Džozefs Makalo apceļo visu pasauli (protams, apstājoties Ziemeļpolā), lai atklātu mums varoņdarbus, kurus paveicis vīrs, kas gadu gadiem ir nesis tik daudz prieka neskaitāmiem bērniem visā pasaulē. “Ziemassvētku vecīša stāsts” sagādās svētku prieku ikvienam cilvēkam, mazam vai lielam. Iekārtojieties ērtāk pie kamīna, blakus nolieciet trauku ar Ziemassvētku gardumiem un krūzi karstas tējas un sagatavojieties aizraujošam vakaram ar ģimeni!
 Cena 6.43 Eur  pirkt

Olga Žuravļova "Runcis Brencis un pelēns Ēcis. Izkrāso ziemu!"

Ziema ir klāt! Runcis Brencis un pelēns Ēcis priecājas par sniegu! Viņi dodas slēpto, brauc ar ragaviņām un gatavojas Ziemassvētkiem. Kā viņi to dara? To tu uzzināsi, lasot par runča un pelēna piedzīvojumiem un krāsojot ilustrācijas. Olgas Žuravļovas ilustrācijas un teksts. Mācību līdzeklis pirmsskolas vecuma bērniem.
 Cena 2.44 Eur  pirkt

Evita Vincūne "Kripatiņa. Mazās skudriņas ceļojums"

Vai arī vismazākie no mums var paveikt lielas lietas un piedzīvot elpu aizraujošas dēkas? Var, ja vien mājās gaida mīļā Māmiņa un ceļā palīdz krietni draugi. Niecīgākā skudru valstības iemītniece - mazā, bet drosmīgā Kripatiņa - ļoti vēlas palīdzēt “lielajiem” viņu nopietnajos darbos, taču netīšām apmaldās un uzsāk piedzīvojumiem bagātu ceļojumu, kura laikā ne tikai sastop Taureni, kura spārni ir tik lieli kā segas, lido uz lapas kā burvju paklāja un ceļo ar rasas lāsi, bet iepazīst arī milzīgo Zirnekli, kas nemaz nav briesmīgs, bet toties izrādās krietns un uzticams draugs. “Mazās skudriņas ceļojums” ir sirsnīga un aizkustinoša grāmata, ko vecāki var lasīt saviem mazajiem gan pirms laišanās miedziņā, gan kā aizraujošu stāstu jebkurā dienas laikā.
 Cena 2.57 Eur  pirkt

Teds O'Nīls "Ziemassvētku prieks"

Katru gadu mazuļi ar mirdzošām acīm gaida brīnumu, ko sola Ziemassvētki. Un katru gadu vecāki saviem bērniem atbild uz jautājumiem par Ziemassvētku vecīti, rūķīšiem un Kristus bērniņu. Grāmatiņa “Ziemassvētku prieks” palīdzēs jums šajā sarunā. Diāna Zande, Dr. psych., Mg. arts, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite
 Cena 5.14 Eur  pirkt

"Raganas jāj mēnesi maitāt"

Tuvojoties tumšajam Veļu laikam, apgāds "Jumava" saviem mazajiem un arī lielajiem lasītājiem sagatavojis latviešu tautas teiku un pasaku izlasi "Raganas jāj mēnesi maitāt". Krājumā apkopotas zināmas un ne tik zināmas pasakas un teikas par burvjiem, pūķiem, vilkačiem, vadātajiem, veļiem, par lietuvēnu un raganām. Laikā, kad lielu popularitāti guvušas "Helovīnu" ballītes un dažādi svešzemju monstri, šī grāmata der kā labs atgādinājums tiem, kas par latviešu folkloras žanru teiku un pasaku daudzveidīgajiem tēliem ir aizmirsuši vai līdz šim nav ar tiem literatūrā saskārušies. Grāmata arī vizuāli piesaista ar interesantām, 20.–30. gadiem raksturīgām melnbaltām ilustrācijām. Reiz kādās mājās dzīvojusi ragana ar trim meitām. Vienu vakaru ragana sūtījusi savu vecāko meitu laukā skatīties, vai citas raganas jau nejājot mēnesi maitāt. Meita teikusi, teikdama: "Vēl nejāj!" Pa brītiņam sūtījusi vidējo meitu skatīties. Meita ienākusi : "Nē, vēl nejāj!" Pa brītiņam sūtījusi jaunako meitu. Tā ienakusi: "Nu sāk jāt!" Un tā tūliņ visas čētras griezušās ap slotām un murminājušas dažus vārdus; beidzot kāpušas jāteniski slotām mugurā un aizjājušas pa gaisu.....
 Cena 5.14 Eur  pirkt

Erika Bartoša ''Varavīksne''

Apgāds “Jumava” izdevis Erikas Bartošas, ungāru rakstnieces un arhitektes, jaunāko bērnu grāmatiņu “Varavīksne”, kuru no ungāru valodas tulkojusi pieredzējusī tulkotāja Elga Sakse. “Varavīksne” turpina stāstu par Odziņu un Mārīti, kurus latviešu lasītāji pirmo reizi iepazina grāmatiņā “Draudzība”. Erika Bartoša ir Ungārijas panākumiem bagātākā bērnu grāmatu autore. Pēdējo desmit gadu laikā viņas 16 grāmatu sērija par Odziņu un Mārīti ir izdota vairākās valstīs, tostarp Čehijā, Rumānijā, Slovākijā, Ķīnā un Turcijā. Pēc autores grāmatiņu motīviem ir izveidota arī animācijas īsfilmu sērija, kura bērnu filmu festivālā Ķīnā ieguva labākās īsfilmas titulu. Grāmatā “Varavīksne” lasām par gliemezīša Odziņa un mazās Mārītes jaunajiem piedzīvojumiem, cenšoties nokļūt uz varavīksnes. Lai gan iesākumā abiem neveicas, Mārīte izdomā, kā piepildīt Odziņa kvēlo vēlēšanos... Grāmatiņa papildināta ar pašas autores radītām ilustrācijām.
 Cena 2.31 Eur  pirkt

Leons Paegle “Zīlīte”

Leons Paegle (1890 – 1926) ir rakstījis gan stāstus, gan lugas, gan dzejoļus. Taču viņa sirsnīgākais devums ir stāsti par mazā zēna draudzību ar zīlīti, klijānu un vāveri. Šajā stāstu kopā autors ir ielicis savu sirdi un dalās ar šo siltumu arī šodien, kad bērniem tik ļoti trūkst vienkāršu, dzīvu stāstu par dzīvniekiem un draudzību. Mazie un lielie lasītāji ir aicināti arī paši dibināt sirsnīgu draudzību ar kādu meža vai mājas zvēru un palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem dzīvniekiem. Krājuma stāstus papildina jaunās un talantīgās mākslinieces Anitas Rupeikas ilustrācijas, kuras ļauj mazajiem lasītājiem krāsot līdzi!
 Cena 3.21 Eur  pirkt

Jautrie dārza iemītnieki

Jautros dārza iemītniekus ir jākrāso un jāskaita! Arī ezis gaida tavu palīdzību ābola meklējumos! Un kāpuriņam jāiezīmē ābols! „Jautrie dārza iemītnieki” ir mācību līdzeklis pirmsskolas vecuma bērniem.  Tomēr krāsot un smiet līdzi var gan bērni, gan pieaugušie! 
 Cena 1.16 Eur  pirkt

Ginas Viegliņas-Vallietes romāna “Ar zobenu un mīlestību” un bērnu grāmatas “Rūķa Pipariņa vasara” izdošanas svētki

  17. septembrī, plkst. 16.00, Vecumnieku tautas namā Ginas Viegliņas-Vallietes romāna “Ar zobenu un mīlestību” un bērnu grāmatas “Rūķa Pipariņa vasara” izdošanas svētki. Aicinām uz tikšanos ar autori kā mazus tā lielus lasītājus! Sarīkojuma ietvaros pašu rakstīto dzeju lasīs 5. – 9. klašu skolēnu radošās nometnes “Zelta sietiņš” dalībnieki!  

120 smurfu joki un citi pārsteigumi

Pavadi jautrus un aizraujošus mirkļus ar vissmurfīgāko komiksu grāmatu! Smurfu Ciemā joprojām notiek rosība — smurfi sporto, muzicē, strādā un dara daudz dažnedažādu lietu. Tā visa laikā atgadās ne viens vien joks. Lasi asprātīgo komiksu grāmatu un smejies arī tu!
 Cena 4.50 Eur  pirkt