Joomla!"Princeses laime"

Ikviena meitene reiz sapņo kļūt par princesi! Grāmatiņa “Princeses laime” ir lieliska iespēja! Vienkārša un sirsnīga grāmatiņa mazajiem. Krāsojot pasaku tēlus, bērni varēs izdzīvot pasaules populārāko stāstu par princesi, kas satiek princi, iemīlas un apprecas. Tas ir ļoti laimīgs stāsts, jo princesei ir mīloši vecāki – karalis ar karalieni -, kā arī labi draugi un rotaļu biedri.  
 Cena 1.03 Eur  pirkt

Mihailīne Mandija "Droši uz skolu!"

Katru gadu septembrī daudziem bērniem sākas jauns dzīves posms – skolas gaitas. Tās nes gan prieku, satraukumu, piedzīvojumus un zināšanas, bet arī iespējamas grūtības un raizes. Paiet laiks, līdz bērns pierod un iejūtas skolas  dzīvē, apgūst jaunos noteikumus, iepazīstas ar skolotājiem un klasesbiedriem. Lai tas notiktu pēc iespējas sekmīgāk, pirmajā laikā viņam ļoti nepieciešams vecāku un citu tuvinieku atbalsts. Justies drošāk palīdzēs arī grāmatiņa “Droši uz skolu!”. Diāna Zande, psiholoģe, dr. psych., mg. art.
 Cena 5.14 Eur  pirkt

Erika Bartoša ''Draudzība''

Apgāds “Jumava” izdod Erikas Bartošas, ungāru rakstnieces un arhitektes, bērnu grāmatiņu “Draudzība'', kuru no ungāru valodas tulkojusi pieredzējusī tulkotāja Elga Sakse. Erika Bartoša ir Ungārijas panākumiem bagātākā bērnu grāmatu autore. Pēdējo desmit gadu laikā viņas 16 grāmatu sērija par Odziņu un Mārīti ir izdota vairākās valstīs, tostarp Čehijā, Rumānijā, Slovākijā, Ķīnā un Turcijā. Pēc autores grāmatiņu motīviem ir izveidota arī animācijas īsfilmu sērija, kura bērnu filmu festivālā Ķīnā ieguva labākās īsfilmas titulu. Grāmatā “Draudzība” tiek stāstīts par gliemežpuiku Odziņu un mārīšmeiteni Mārīti, starp kuriem pēc nejaušas satikšanās sāk veidoties patiesa draudzība. Nu abiem jāmācās dalīties, būt nesavtīgiem un aizmirst strīdus. Lai gan grāmatā galvenais uzsvars tiek likts uz draudzības, izpalīdzības un labestības spēku, tomēr tā pašiem mazākajiem lasītājiem māca arī mīlēt un cienīt apkārtējo dabu. Grāmatiņa papildināta ar pašas autores radītām ilustrācijām.
 Cena 2.31 Eur  pirkt

Aldis Kalniņš ''Zili brīnumi''

Pirms pāris gadiem Aldis Kalniņš sevi pieteica kā autoru un izdeva grāmatu «Zili brīnumi», kuras nu jau ceturto, papildināto izdevumu no jūlija varēs iegādāties grāmatnīcās visā Latvijā. Autors grāmatas izveidošanu pamatojis ar vēlmi «radīt jaunu izglītības un izklaides platformu bērniem, kuras galvenais mērķis — lai mācības noritētu ar prieku». Šo moto veiksmīgi realizē arī paša izveidotais zinātkāres centrs «Zili brīnumi», kas atrodas «Galleria Riga» 5. stāvā. Centrā tiek organizētas dažādas radošas nodarbības un eksperimentāli priekšnesumi, kā rezultātā bērni iegūst reālas zināšanas (kas ir gaisma, kā rodas vējš, zibens utt.). Grāmatas pamata mērķauditorija ir jaunāko klašu skolēni vecumā no 7–11 gadiem, kā arī viņu vecāki, kuri vēlas atraktīvā veidā ar saviem bērniem pārrunāt, pēc autora vārdiem, «sociālās fizikas» jautājumus: Kas ir attālums? Cik liela var būt pacietība? Vai viss ir tā kā izskatās? Vai viss ir acīm redzams un rokām taustāms? Vai skaņa ietekmē mūsu uzvedību? Grāmata piedāvā atbildes uz šiem un citiem jautājumiem. Saskaņā ar autoru, grāmatā apkopotas pavisam parastas lietas, tikai skatījums uz tām ir neikdienišķs. «Katram no mums ir iespēja tos (brīnumus) atklāt, tikai jāpacenšas uz šķietami parasto paraudzīties no cita skatupunkta, un tad pasauli ieraudzīsim, sajutīsim, uztversim pavisam citādu. Par to arī ir šī grāmata – kā piedzīvot brīnumus un pašiem tos radīt.» Grāmata būs nopērkama grāmatnīcās visā Latvijā. Tie, kas grāmatu līdz augusta beigām iegādāsies «Jumava» grāmatnīcās, saņems īpašu «brīnumu» kuponu zinātkāres centra «Zili brīnumi» apmeklējumam!
 Cena 6.43 Eur  pirkt

Emera Stampa ''Manas, sivēna, super-apbrīnojamās dēkas''

Sveiks. Es ir Sivēns, un man vajag tavu palīdzību. Redzi, es ir bij’s MUĻĶĪGĀKAIS Sivēns, kāds jebkad dzīvoj’s, un tagad Pīļtēviņš, Govs, Aitas un es ir iemaldījušies kādā svešā vietā, kas mums lāgā nepatīk. (LŪDZU, nestāsti nevienam citam, ko tu lasi, jo šitā grāmata ir pilnum pilna ar maniem visslepenākajiem noslēpumiem.) Ar sveicieniem, Sivēns
 Cena 7.07 Eur  pirkt

"Zili brīnumi'" Daugavpilī

Jūlija sākumā izdevniecība "Jumava" lasītājus iepazīstinās ar jaunāko A.Kalniņa grāmatas "Zili brīnumi" izdevumu, un jau 1.jūlijā visus aicina uz grāmatas prezentāciju Daugavpilī!

Ints Birzkops "Stāsts par Citas Pasaules ZILOŅIEM"

“Stāsts par Citas Pasaules ZILOŅIEM” uzrunās gan mazos, gan lielos lasītājus. Bērnus aizraus un iepriecinās fantāziju un brīnumainu tēlu pasaule, kas paveras brīdī, kad četrgadīgā Marta drēbju SKAPĪ atrod eju uz ZILOŅU pasauli. Šajā neparastajā pasaulē dzīvo ZILOŅI, kas spēj domās sarunāties ar cilvēkiem. Marta, viņas māsas un brālītis sadraudzējas ar šiem ZILOŅIEM, un aizsākas interesantu notikumu virkne. Savukārt vecāki novērtēs darbā ik pa brīdim sastopamās Piezīmes pieaugušajiem. Tie ir savdabīgi pieturas punkti, kas mudina pārdomāt dažādas sakarības un interesantus faktus par cilvēku attiecībām, zinātni, veselīgu dzīvesveidu un citām jomām. Noticiet brīnumiem, ļaujieties iztēlei un saredziet, cik pasaule (gan Šī, gan Citas) ir krāšņa, interesanta un vēl arvien, arvien izzināma!
 Cena 3.86 Eur  pirkt

Maija Stepēna "Viltus pasaku māmiņa"

Zilais sils nav iedomājams bez pasaku māmiņas, tādēļ saprotams ir rūķīšu satraukums, atklājot pasaku māmiņas pazušanu. Kur palicis viņu mīļais draugs? Kā to atgūt, un kas ir dīvainais radījums, kas izliekas par pasaku māmiņu? Jauni piedzīvojumi, neparastas satikšanās un brīnumaini stāsti, taču pāri visam staro labestība, iejūtība un vēlme palīdzēt.  
 Cena 5.14 Eur  pirkt

Džila Lūisa "Sarkanais ibiss"

Rudais pasmaida, un viņa acu kaktiņos ievelkas krunciņas. — Un mēs vienmēr būsim kopā? — Vienmēr, — es atbildu. — Tikai tu un es tajā mazajā laiviņā, krēslai biezējot, vērosim sarkanos ibisus, kuri lido atpakaļ uz Karoni purvu.   Skārleta ir pieradusi rūpēties par savu brāli, vārdā Rudais. Viņš ir īpašs — citāds. Katru vakaru Skārleta stāsta zēnam viņa iecienīto stāstu par to dienu, kad abi aizlidos tālu projām  uz Karoni purvu Trinidādā, kur debesīs lidinās tūkstošiem sarkano ibisu.   Bet, kad Skārleta un Rudais tiek izšķirti un nosūtīti dzīvot dažādās vietās, meitene saprot, ka viņai jādara viss iespējamais, lai atgūtu brāli... Līdz šim apgādā izdoti šādi raktnieces darbi: "Debesu vanags", "Mēness lācis", "Baltais delfīns".
 Cena 6.43 Eur  pirkt

"Saules atslēdziņa"

Krājums "Saules atslēdziņa" apvieno labāko un mīļāko no latviešu literatūras - Aspazijas dzejolīšus bērniem un latviešu tautas pasakas. Mazie lasītāji ar prieku atklās šajā grāmatiņā skaistu valodu un sirsnīgus zvēru piedzīvojumus, lielie lasītāji varēs atminēties savu bērnību un tās skaistākos mirkļus. Ieteicams lasīt bērna uzraudzībā pirms miega!
 Cena 2.83 Eur  pirkt