Joomla!Ēriks Kūlis "Mākoņu ielas BMX"

Zēna gadi var būt aizraujoši un piepildīti, jo ir tik daudz, ko darīt, — jāīsteno ieceres, jāpiedzīvo prieki un jāpiedzīvo vilšanās, jāpiedalās visā aizraujošajā. Tiesa, reizēm iejaucas pieaugušie, kas brīžiem ir neizprotami un, nez kāpēc, tik daudz satraucas. Tomēr tas jau neapturēs puikas kārtot savas lietas un mesties piedzīvojumos!
 Cena 7.71 Eur  pirkt

Jānis Ābols "Burvju durtiņas"

"Burvju durtiņas" ir dziesmu krājums bērniem, kas kuplinās sākumskolas, skolas un arī mājās muzicēšanas stundas ar skaistām melodijām. Dziesmu pamatā – komponista Jāņa Ābola mūzika ar pazīstamu latviešu dzejnieku vārdiem (Ojārs Vācietis, Imants Lasmanis, Jāzeps Osmanis, Leons Briedis, Jānis Baltvilks u. c.). Komponists Jānis Ābols (1955 - 2005) ir plaši pazīstams un cienīts gan savā dzimtajā Lielvārdes novadā, gan arī ārpus tā. Mūziķis ir bijis ārkārtīgi apdāvināts, visu mūžu viņš ir komponējis dziesmas ar pazīstamu dzejnieku vārdiem. Lai gan sava darba augļus Jānis Ābols nav pieredzējis nošu grāmatas veidā, viņa mantojums ir kļuvis par skaistu piemiņu – tagad ar prieku mazajiem dziedātājiem un spēlētājiem to piedāvā apgāds „Jumava” ar Lielvārdes novada domes atbalstu.
 Cena 5.78 Eur  pirkt

R. Bertrams, H. Šūlmeiers "Coolmans un es. Glābjas, kas var"

Divas nedēļas Londonā! Izklausās labi? Nē, ja tevi sauc Kajs un tev pastāvīgi seko tavs murgs vārdā COOLMANS. COOLMANS? Tas ir tipiņš, kurš vienmēr — tiešām vienmēr — visu zina labāk. Lai gan viņš nebija vainīgs, ka mēs nedzīvojām Londonā. Tostarp mūs vajāja katastrofas cita pēc citas. Turklāt, neraugoties uz to, ka man vajadzēja nonākt uz pēdām īstam krāpniekam! COOLMANAM, protams, tas bija nieks. Vismaz viņš tā apgalvo…  
 Cena 7.71 Eur  pirkt

Ojārs Vācietis "Kāda kuram dziesma"

Kāpēc olai ir čaumala? Vai tāpēc ir cieta, balta čaula, lai cālim ir vairāk ko cīnīties?   Nē, cālim ilgi nerāda sauli, lai tam ir vairāk ko brīnīties. Sirsnīgie un asprātīgie Ojāra Vācieša dzejoļi apvienojumā ar Natālijas Maļinovskas skaistajām un košajām ilustrācijām liks brīnīties un priecāties gan lieliem, gan maziem!
 Cena 4.50 Eur  pirkt

Linda Kukare-Aldersone "Piedzīvojumi Lielmežā"

Lielmežs ir brīnišķīga vieta, kur dzīvo dažnedažādi zvēriņi. Tajā sastapsi gan Vāverīti Dženiju un Trusīti Eniju, gan Zaķi Razbainieku, Klibo Āpsi un vēl daudzus citus meža iemītniekus. Gadalaiki nomaina viens otru, bet lielmežnieki nebeidz vien iekulties dažādos piedzīvojumos — gan sastrādāt dažādas blēņas, gan paveikt arī labas lietas. Kopā tiek veikti pavasara darbi, svinēti vasaras saulgrieži, pārdzīvots rudens sēņu neprāts un pat dzītas pēdas ziemai. Pa vidu tam visam, protams, vēl daudz dažādu jokainu atgadījumu un pārpratumu, kā arī noderīgu lietu, ko uzzināt. Lasi un piedzīvo gadalaiku raibumus arī tu!
 Cena 9.00 Eur  pirkt

Jānis Ziemeļnieks “Zvērnīca”

Krāšņo "Jumavas" jaunumu klāsts turpinās! Jānis Ziemeļnieks (1897-1930) ir pazīstams kā mīlas liriķis, daudz mazāk - kā zvēru pavēlnieks. Taču "Zvērnīcas" iemītnieki zvēr - dzejnieks ir zvērināts dzīvnieku draugs darbos un vārdos. Mazie un lielie dzejnieka piekritēji atradīs krāšņajā grāmatiņā daudzus piedzīvojumus un pārdzīvojumus. Kopā ar autoru būs iespēja iekļūt Āfrikas džungļos un savannā, satikt vietējos iemītniekus gan dzīvnieku, gan cilvēku izskatā. Jāņa Ziemeļnieka dzīvnieku tēlus krāšņās ilustrācijās iemieso māksliniece Linda Kukare-Aldersone. Laižam dzejā un zvēros!
 Cena 2.83 Eur  pirkt

L. Laicens, A. Upīts, V. Lācis "Laimes putns"

Retu reizi vienā grāmatā – latviešu literatūras spilgtie un skandalozie klasiķi Linards Laicens (1883 – 1938), Andrejs Upīts (1877 – 1970) un Vilis Lācis (1904 – 1966). Rakstot stāstus bērniem un jauniešiem, šie autori ir paturējuši prātā arī pieaugušos lasītājus, kuri atradīs “Laimes putna” stāstos rosinājumu gan ļauties, gan spītēt dzīves rotaļai. Mazos lasītājus “Laimes putns” aicinās iepazīt skaisto ikdienā – kopā ar vecāku mīlestību un rūpēm. Krājuma stāstus papildina jaunās un talantīgās mākslinieces Anitas Rupeikas ilustrācijas.
 Cena 3.21 Eur  pirkt

Sampē-Gosinī "Mazā Nikolā brīvdienas"

Veiksmīgs skolas gads ir beidzies. Nikolā ieguvis godalgu daiļrunībā, atvadījies no saviem klasesbiedriem un sakārtojis grāmatas un burtnīcas. Tagad jādomā par brīvdienām!
 Cena 5.45 Eur  pirkt

Sampē-Gosinī "Mazā Nikolā starpbrīži"

Franču nebēdnības un mazais Nikolā asprātīgajā Sampē un Gosinī grāmatā smīdina atkal! - Tu esi melis, -es teicu Žofruā. - Atkārto vēlreiz, - Žofruā atbildēja. - Tu esi melis, - es atkārtoju. - Ak tā? - viņš vaicāja. - Jā, - es atbildēju. Nozvanīja starpbrīža beigas.  - Labi, - Žofruā teica, kamēr mēs stājāmies rindā,  - kausimies nākamajā starpbrīdī.
 Cena 6.10 Eur  pirkt

Sampē-Gosinī "Mazais Nikolā"

Franču nebēdnības un mazais Nikolā asprātīgajā Sampē un Gosinī grāmatā smīdina mazus un lielus lasītājus! Puikas un meitenes, lasiet un jūs atpazīsiet sevi! Vecāki, lasiet un jūs atgriezīsieties bērnībā!
 Cena 6.04 Eur  pirkt