Joomla!Mazulēniņi

Profesionāla mamma un kaislīga māksliniece Linda Kukare-Aldersone piedāvā mazajiem lasītājiem un viņu vecākiem palūkoties uz sevi no malas - caur dzīvnieku tēliem. Tā ir iespēja sastapt palaidnīgo runci tēti un sievišķīgo cāļu mammu, sportisko pīļu mammu, kas māca savus pīlēnus peldēt, un daudzus citus. Krāsojamās grāmatas ne tikai ļaus uzzināt, kā sauc dzīvnieku mazuļus un kā par tiem rūpējas vecāki. Grāmatiņas īsie, bet nozīmīgie teksti ir radīti, lai iemācītu bērnu lasīt un saprast.
 Cena 1.86 Eur  pirkt

Signe Kvaskova, Spēles meistars

  Kristians ir pavisam parasts divpadsmitgadīgs zēns, kurš dzīvo pavisam parastu 5. klases skolnieka dzīvi līdz brīdim, kad sāk risināties dīvaini notikumi. Pazūdošas lietas, īpatnējas fotogrāfijas un, jā, vēl arī neizprotamā Kristiana māsiņas aukle — Reina Folkmane... Kas patiesībā ir Reinas tante? Vai viņa glabā kādu noslēpumu? Kristians un viņa draugs Marts sāk pievērst uzmanību Reinas tantes gaitām. Atklājas neticamas lietas, bet pats neticamākais — iespējams, Kristians pats ir tas, ko viņi ar Martu dēvē par atslēgu meklētājiem!    Notikumi uzņem strauju gaitu un visu raibo kompāniju — Kristianu, Martu, mazo māsu Tīnu, Miku, Lindu un pat raibo suni Spoku — aizved uz teiksmaino Islandi. Tur atklājas vēl daudz citu pārsteigumu, netrūkst ne spriedzes, ne komisku momentu, taču patiesībā viss ir daudz nopietnāk, kā varētu šķist, un spēle var sākties...  
 Cena 11.31 Eur  pirkt

ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMAM PA PĒDĀM

Ziemassvētki vēl tik  ļoti tālu! Vienīgais,kas palīdz remdēt šo nepacietīgo gaidīšanu , ir stāstiņi - un to šai grāmatā ir ļoti daudz!Kad kopā ar pelīti  Moricu dodamies čiept riekstiņus no Ziemassvētku zeķes un ar zeķīti Hplā cilpojam pa ziemas mežu, laiks aizrit vēja spārniem - un pēkšņi esam jau sagaidījuši Ziemassvētku brīnumu!    
 Cena 5.78 Eur  pirkt

Nepaticamā pilnīgi slepenā Sivēna dienasgrāmata

Sveiks! Es ir Sivēns . Šitā ir mana dienasgrāmata. Tā ir Super pilnīgi slepena, bet Pīļutēviņš un es norunā, ka tev tā ir jāizlasa, lai tu var manpalīdzēt tamdēļ ka mēs ir nelielā ķezā. Nu, tā nav taisnība, patiesībā mēs ir LIELĀ ķezā. Es cer, ka tu noticēsi tam,ko es te ir sarakstījs tamdēļ ka Pīļutēviņš saka, ka tas ir NEPATICAMI! Bet tā tas nav. Tā ir mana dzīve. Gan tu redzēsi. Ar sveicieniem Sivēns     //    
 Cena 7.07 Eur  pirkt

Ezītis miglā un citas pasakas

Lācēns,Ezītis,Lauvēns...pasaku un multiplikāciju filmu tēli. "Ezītis miglā" - mums zināmā pasaka,kas iekļuvusi starp 20 pasaules labākajām. Šo pasaku autors - krievu rakstnieks Sergejs Kozlovs - arvien pratis uzrunāt bērnus un vecākus labestīgi,dabiski un tēlaini. Šajā grāmatā ir visas pasakas par Ezīti un Lācēnu. Kā viņi debesis mainīja,kā rudeni ķēra, kā izglāba vilku un sastapa sniega puķi... Sergeja Kozlovska pasakas valdzina savā vienkāršībā un pārsteidz domu plašumā. Katra pasaka ļaus kopā padomāt,paklusēt un izjust. Izdota atkārtoti!

Smurfi. Kalendārs 2015

Īpaši smurfīgi! Trīs smurfīgi atjautības uzdevumi katru mēnesi! Kalendāra beigās atradīsi katra mēneša īpašo piedāvājumu!   Smurfo arī 2015. gadā!    
 Cena 1.88 Eur  pirkt

Regīna Ļovina "Mazā ābelīte"

Regīnas Ļovinas pasaku grāmatā "Mazā ābelīte" ir stāstīts par notikumiem tai gadā, kura skaitli atzīmē vienādi no abām pusēm. Varenais Dārznieks savā Dārzā rindā iestādīja trīs jaunas ābelītes - tās bija viņa nākotnes cerības. Pavasarī ābelītes pamodās agri. Vidējā - Baltā Dzidrā - raisīja pumpurus un priecājās: "Mans Dievs, cik skaista ir pasaule! Gadu simtiem koptā zeme ražīga, saules gaismas papilnam!" Drīz pie laimīgās Ābelītes bariem vien sāka braukt ciemiņi - bites dārgos samta kažokos. Bites piedūca Ābelītei pilnas ausis ar pasaules jaunumiem.     //
 Cena 5.14 Eur  pirkt

Sampē-Gosinī "Mazais Nikolā"

Franču nebēdnības un mazais Nikolā asprātīgajā Sampē un Gosinī grāmatā smīdina mazus un lielus lasītājus! Pirmo reizi par mazo Nikolā franči uzzināja 1959. gadā, kad Renē Gosinī, slavenā komika par Asteriku autors, un Žans Žaks Sampē rada stāstus un zīmējumus par jauku, bet visai draiskulīgu puiku Nikolā. Stāsti apbur ikvienu ar tik pazīstamām situācijām un raksturiem. Te ir gan Žofruā, kuram ir ļoti bagāts tētis, kas pērk viņam visu, ko dēls vēlas. Aņans, kuru nevar iekaustīt tik bieži kā gribētos, jo nēsā brilles un ir skolotājas mīlulītis. Eds, kurš ātri apvainojas. Alsests, resnais klasesbiedrs, kurš visu laiku ēd. Skolotāja, kas nemitīgi puikas apsauc un liek kaktā. Un, protams, mazais Nikolā, kurš dažreiz mēdz aizbēgt no mājām, kad slimo, iedzen māti ārprātā, bet sirds dziļumos ir pavisam jauks un mīļš puisēns. Viņš ļoti mīl savus vecākus, skatās uz pasauli un notikumiem nedaudz citādi, ik palaikam iekuļas dažādās situācijās, bet ar cieņu no tām tiek ārā. Puikas un meitenes, lasiet un jūs atpazīsiet sevi! Vecāki, lasiet un jūs atgriezīsieties bērnībā!    
 Cena 6.04 Eur  pirkt

Smurfi. Mans draugs zirneklis.

Tu atradīsi pilnīgi jaunu un aizraujoši smurfīgu stāstu, kas māca pārvarēt bailes un iegūt jaunus draugus. Izpriecājies no sirds kopā ar smurfiem, spēlējot spēles, kas izsmurfotas grāmatas beigās!  
 Cena 3.16 Eur  pirkt

Eleonora Barsoti "Mans herbārijs"

Grāmata "Mans herbārijs" aicina iepazīt un novērtēt pārsteidzošo savvaļas un dārza augu pasauli. Kā izskatās ēdelveiss, irbulene, gurķu mētra? Sausserdis un salvija? Krāšņie zīmējumi šos augus palīdzēs atpazīt dabā. Grāmatā sniegti vienkārši padomi, kā izveidot savu pirmo herbāriju.    
 Cena 7.71 Eur  pirkt