Joomla!Veselības zālītes

Visiem dārza un tīruma augiem tālie senči reiz dzinuši saknes savvaļā. Nonākuši cilvēku gādībā, kopti, baroti un aizsargāti, tie zaudējuši vitamīnus, aromātu un dzīvības spēku, bet kļuvuši bagātāki ar pārtikas kalorijām, modificētajiem gēniem un ‘E’ piemaisījumiem, kas vairo iekaisumus, alerģijas un vēzi. Pilnīgi aiziet no tiem mēs nevaram, bet mūsu spēkos ir attālināties, ejot laukos, mežos un upju ielejās ― pēc savvaļas augiem. Savvaļas augu kautrīgais krāšņums derīgs ne tikai ziedu vāzei vai izravēto nezāļu kaudzei, bet arī ievārījumiem, salātiem un zupu šķīvjiem ― gan ēdieniem, gan ēdienu piedevām. Tiem visiem ir nozīme arī ārstniecībā.
 Cena 7.33 Eur  pirkt

Organisma veselīgā mikroflora

Veselā miesā vesels gars! Šajā grāmatā stāstīts, kā nostabilizēt un saglabāt veselīgu organisma mikrofloru. Gāmata iepazīstina lasītāju ar to, kas ir organisma mikroflora, kā jūtas un izskatās veselīgs organisms un kādi ir lielākie labas veselības traucēkļi.
 Cena 4.4 Eur  pirkt

Bioritmu rokasgrāmata

Vai jūs izmantojat savus bioritmus? Dienās ar pazeminātu enerģiju krājat spēkus, lai dienās ar augstu enerģiju tos veiksmīgi izmantotu? Grāmata atklās, kā aprēķināt bioritmu līknes, kādi tajās ir spēki un kā šīs zināšanas izmantot praksē, lai kļūtu veselāks, veiksmīgāks un laimīgāks.
 Cena 4.45 Eur  pirkt

Bērnu ārsts

Pārskatāms un aptverošs izziņas materiāls, kas būs labs palīgs vecākiem, par visām slimībām un kaitēm, kā arī zīdaiņu, bērnu un pusaudžu psihosomatiskajām problēmām. Praktisks pārskats atspoguļo, kas palīdz un kas kaitē katras saslimšanas gadījumā.
 Cena 9.93 Eur  pirkt

SPA meditācijas

Pārvērst savu māju par privātu svētnīcu ar šo ikdienišķo un vienkāršo programmu! Rituāli, meditācijas un vingrojumi palīdzēs
 Cena 4.45 Eur  pirkt
Page 3 of 3