Joomla!Dobeles ceriņi

Grāmata “Dobeles ceriņi” - grāmata par skaistāko Latvijas ceriņu dārzu – Dobeles dārzkopības un izmēģinājuma selekcijas staciju –, tā vēsturi, un ikdienu, kā arī praktisks līdzeklis visiem tiem, kas vēlas audzēt ceriņus dārzā un tuvākajā apkārtnē. Tajā soli pa solim uzzināsiet par stādu audzēšanu, to pavairošanas metodēm un mēslošanu; ceriņu audzēšanu – vietas izvēli, stādīšanu, kopšanu, krūmu veidošanu; griezto ceriņu uzglabāšanu; augu aizsardzību. Grāmatā sniegts arī plašs šķirņu apraksts, īpaši akcentējot Pētera Upīša un Laimoņa Kārkliņa šķirnes. Grāmatu bagātina krāšņas ilustrācijas. 
 Cena 5.28 Eur  pirkt

Dārza darbi saskaņā ar Mēness ritmiem

Mēnesi ar prieku uzlūkojam katru nakti, dažreiz neaizdomājoties, kā tas ietekmē visu dzīvo, kas atrodas mums apkārt. Grāmata “Dārza darbi saskaņā ar mēness ritmiem” atklāj, kā šo Zemes pavadoni izmantot savā labā.Jums ir dārzs? Mazdārziņš? Mazs krāšņumaugs? Varbūt vienkārši vēlaties dzīvot vienoti ar dabu?
 Cena 9.22 Eur  pirkt

Ēnaugi tavā dārzā

Augu pasaulē spilgtās krāsas parasti ir saistītas ar sauli, turpretī ēnu mīlošie augi spēj piedāvāt daudz ko citu — interesantas formas un pārsteidzoši daudz zaļās krāsas nianšu. Pareiza augu izvēle, nedaudz zināšanu — un ar laiku ēnainās vietas dārzā kļūs īpaši pievilcīgas.
 Cena 4.18 Eur  pirkt

Dekoratīvās graudzāles

"Izdzirdot vārdu "zāle", vairums droši vien iedomājas par pierastajiem zālieniem, bet šī vārda jēdziens ir daudz plašāks. Reti kurš augs var tās pārspēt graciozitātē. Smalkās lapas un gaisīgās ziedkopas rotā dārzus vasarā, rudenī un pat ziemā.
 Cena 4.2 Eur  pirkt

Iekšējās apdares darbi

Radīt skaistu vidi ap sevi nebūt nav sarežģīti arī paša spēkiem!Vienmuļš grīdas segums, plikas sienas un pelēki griesti atstāj visai pliekanu iespaidu par mājokli. Tomēr pat garlaicīgu dzīvojamo telpu var atdzīvināt un padarīt elegantu. To lieliski spēj paveikt arī neprofesionāļi, kuriem šī grāmata palīdzēs īstenot daudzveidīgas mājokļa telpiskā risinājuma ieceres.
 Cena 6.42 Eur  pirkt

Sargā savu dārzu!

Kā saviem spēkiem cīnīties pret dārza kaitēkļiem Ūdensžurka, kurmis, gliemezis — kurš gan no mums nav savu reizi piktojies par nelūgtajiem ciemiņiem dārzā? Šajā grāmatā jūs iepazīsieties ar 13 biežāk sastopamajiem kaitniekiem dārzā un uzzināsiet, kā tos atpazīt un ko pret tiem uzsākt. Turklāt jūs vēl saņemsiet nepieciešamo papildu informāciju. Tādējādi nākamajā “apciemojuma reizē” jūs pratīsiet rīkosieties mērķtiecīgi, lai pasargātu sava dārza kultūraugus un krāšņumaugus no lielākiem postījumiem.
 Cena 5.36 Eur  pirkt

Dīķis tavā dārzā

Ja vēlaties izveidot savā dārzā dīķi, nākas saskarties ar daudziem jautājumiem, kas saistīti ar būvniecību un aprīkojumu. Lasītājs grāmatas nodaļās atradīs informāciju par dīķa plānošanu un izbūvi, lai varētu par to priecāties ilgu laiku.
 Cena 6.42 Eur  pirkt

Kompaktas mājas būve

Vēlmi būvēt nespēj mazināt ne dārgā apbūves zeme, ne mazā gruntsgabala platība. Šajā grāmatā aplūkots, ka brīnišķīgas dzīvojamās mājas iespējams uzbūvēt arī nelielos gruntsgabalos. Grāmata sniedz arī vērtīgus piemērus un padomus māju plānošanā.
 Cena 6.42 Eur  pirkt

Ziemas dārzi un stikla piebūves

Plānošanas, būvniecības un dzīves telpas idejas un risinājumi no stikla.      Ziemas dārzs ir īpaša dzīves kvalitāte. Piedāvājot gan papildu dzīvojamo telpu, gan arī vairāk mājīguma visu cauru gadu, tas kļūst arvien populārāks arī Latvijā.
 Cena 5.93 Eur  pirkt

Māra Kilēvica "Praktiskā augu aizsardzība. Slimības un kaitēkļi"

Uzzini būtiskāko tava dārza veselībai! Augu aizsardzības speciāliste Mg. agr. Māra Kilēvica līdz šim nereti ir dalījusies ar noderīgiem padomiem dārza apsaimniekošanā. Beidzot ir izdota grāmatā, kurā Māra Kilēvica apkopojusi savas akadēmiskās un praktiskās zināšanas, lai nodotu tās tālāk dārzkopjiem, agronomiem, mežkopjiem un stādu audzētājiem, kā arī visiem pārējiem, kuriem īpašumā ir kopjama zeme.
Page 2 of 2