Joomla!Ojārs Ozoliņš "Krīvu lāsts"

Grāmatas "Krīvu lāsts" autors teic: "Tagadējā pasaulē pragmatisms tā pārņēmis domāšanas sfēras, ka bieži aizmirstas, cik nedroša un īslaicīga ir viena vai otra mūsu atziņa, kas nosaka dzīvi un pasaules tālākpastāvēšanu. To apzināmies apdraudētu, tāpēc jāatskatās pagājībā un jāmēģina saskatīt atzītās patiesības, kas ir vadījušas cilvēkus cauri gadu tūkstošiem, neļaujot novirzīties uz pašiznīcināšanās ceļa. Tāpēc arī tapis mans stāstījums par noslēpumaino krīvu lāstu."    
 Cena 6.18 Eur  pirkt

Agne Liesma "Senbaltu spēka zīmes un raksti"

Šī grāmata ir sākums neaptverami plašajā baltu zīmju un rakstu pasaulē! Ierosme katram veidot rakstus, izgreznojot savu apkārtējo vidi nevis ar nesaprotamiem svešzemju kultūru simboliem, bet ar baltu zīmēm, no kurām var veidot brīnumainus rakstus, kuri ir ne tikai skaisti, bet nes mums saprotamu un vērtīgu informāciju un enerģētiku. Vai var enerģētiski attīrīties skaitot dainas? Kā meditēt, izmantojot senbaltu zīmes un rakstus? Kā sevi aizsargāt ar senbaltu zīmju un rakstu palīdzību? Uz šiem jautājumiem atbildes atradīsit unikālajā grāmatā “Senbaltu zīmes un raksti”. Autore apraksta katru zīmi, smalki izstāstot tās enerģētisko vērtību. Katrai zīmei ir piemeklēta atbilstoša latvju daina, kuru skaitot var meditēt.
 Cena 8.08 Eur  pirkt

Donna Stelhorna "2014 - Koka zirga gads. Ķīniešu horoskopi."

Ķīniešu Mēness kalendārs radās 2637. gadā pirms mūsu ēras, un to joprojām izmanto, lai palīdzētu cilvēkiem orientēties dzīvē. Tajā ir divpadsmit dzīvnieku zīmes un pieci elementi, kuru kombinācijas veido sešdesmit gadu ilgu ciklu. Pašlaik mēs esam veikuši mazliet vairāk nekā trešdaļu distances septiņdesmit astotajā ciklā. Katram gadam sešdesmit gadu ciklā piemīt sava raksturīgā enerģija. Šogad tā būs Koka zirga enerģija. Grāmatā  "2014 - Koka zirga gads. Ķīniešu horoskopi." uzzināsiet, ko 2014. gads nesīs jums un jūsu ģimenei, kādas dāvanas jums dāvās mīlas dzīvē (pat ja nemeklējat mīlestību), finansēs, darba iespējās, ģimenes dzīvē un citās dzīves sfērās. Ar jums kopā būs Zemes spēki, kas palīdzēs, lai jūsu dzīvē notiktu pozitīvas pārmaiņas.
 Cena 5.93 Eur  pirkt

K. Aleksandrs Simpkins, A. Simpkinsa "Vienkāršais daoisms"

K. Aleksandrs un Annelīna Simpkinsi pēc profesijas ir psihologi, kas specializējas cilvēka apziņas izpētē un pasniedz meditācijas kursus. Gandrīz 30 gadus viņi nodarbojas ar cīņas mākslu kā praktizētāji un instruktori, kā arī regulāri raksta publikācijas par cīņas mākslas jautājumiem. Autori apvieno pamatīgas akadēmiskas zināšanas ar praktiskā pieredzē gūtu informāciju un nemaldīgu intuīciju, un tieši tas piesaista lasītāju uzmanību visvairāk. Grāmatā "Vienkāršais daoisms" atradīsit: viegli uztveramu daoisma skaidrojumu un ieteikumus, kā izmantot tā labākos aspektus ikdienas dzīvē; vienkāršus norādījumus par metodēm, kā padarīt savu dzīvi pilnīgāku - meditāciju, elpošanu, cigunu un daiči; informatīvu izklāstu par daoisma pamatjēdzieniem, ieskaitot vuvei (nedarīšana), iņ, jan un de (spēks, tikums un dzīvība).
 Cena 7.91 Eur  pirkt

Jānis Arvīds Plaudis, Elizabete Ozola "Dziedniecības gadagrāmata 2014"

Dziednieks un daudzu grāmatu autors Jānis Arvīds Plaudis un Elizabete Ozola kopīgiem spēkiem ir radījuši "Dziedniecības gadagrāmatu 2014", kurā ir lasāmi dziednieku padomi, kas ne tikai izmantojami dziedniecībā, bet arī sevis aizsargāšanā, izzināšanā un arī pilnveidošanā. Jūs uzzināsiet: kā uzklausīt, izprast un mierināt; kādi ir labās enerģijas pamati; kā pieleitot homeopātiju ikdienā; kādus noslēpumus sēvī ietver pareiza plaukstas lasīšana, ko sniedz meditācija un joga; kas ir Gars, Dvēsele un Miesa!
 Cena 4.95 Eur  pirkt

Terēza Lallija "Galdiņa dancināšana"

Terēza Lallija ir akupunktūras, hipnoterapijas un reiki speciāliste. Viņa piedalījusies radio un televīzijas pārraidēs, ir rakstu autore, kā arī lasa lekcijas un vada guru izsaukšanas un dziedināšanas nodarbības. Grāmatā "Galdiņa dancināšana" autore atklāj vieglu un airaujošu veidu, kā sazināties ar gariem. Šajā informatīvajā rokasgrāmatā iekļauts viss, ko nepieciešams zināt, lai sāktu nodarboties ar šo starpniecību. Soli pa solim sekojiet vienkāršām norādēm, lai droši sazinātos ar tiem, kas atrodas otrā pusē. Atklājiet arī dažādos saziņas nolūkus - svētības nešanu, padomu, brīdinājumu, pareģojumu izteikšanu, problēmu risināšanu un garīgu atbalstu -, ko autore atdzīvinājusi ar aizraujošiem piemēriem no savas plašās garu izsaukšanas pieredzes.
 Cena 7.91 Eur  pirkt

Agne Liesma "Senbaltu spēka zīmju ABC"

Lielvārdes josta, kurā ir ieausts visas latviešu tautas pastāvēšanas laiks, ir bezgalīga. Tieši Lielvārdes krāšņo jostu pirms 120 gadiem bija noaudusi Agnes Liesmas vecmāmiņa Maija Bērziņa. Tā ir saglabājusies līdz pat mūsdienām un tagad tā kalpo jostas mantiniecei kā palīgs spēka zīmju rakstīšanā. Agne Liesma ir pilnībā izstudējusi Lielvārdes jostā ieaustās zīmes un ar lieliem panākumiem tās kombinē, tādējādi izveidojot spēka un veiksmes simbolus, kurus var lietot ikviens. Autores veidotās rakstu zīmes strādā jeb darbojas pat tad, ja cilvēks ir skeptisks un pilnībā tām neuzticas - tās savu darbu veic. Dosim iespēju arī mūsu bērniem vērtēt un izzināt šo unikālo Lielvārdes jostas fenomenu. (Luāna Loinerte)
 Cena 7.91 Eur  pirkt

Sakrālā Latvija

Baznīcas. Pilis. Pilskalni. Svētkalni. Akmeņi.
 Cena 6.62 Eur  pirkt

Zinātne un Akašas lauks

Mistiķi un prātnieki jau sen uzskatījuši, ka realitātes pamatos pastāv savstarpēji saistīts kosmiskais lauks, kas saglabā un nodod informāciju, lauks, ko pazīst kā “Akašas lauku”. Nesenie atklājumi vakuuma fizikā rāda, ka Akašas lauks reāli pastāv. Lauks sastāv no smalkas svārstīgas enerģijas jūras, no kā rodas viss; atomi, galaktikas, zvaigznes un planētas, dzīvās būtnes, pat apziņa. Šis Akašas lauks ir visuma pastāvīgā, nezūdošā atmiņa, kas ieprotokolē visu, kas ir noticis uz Zemes un kosmosā, un saista to ar visu, kas vēl notiks. 
 Cena 7.34 Eur  pirkt

Koku un ziedu horoskopi

Šajā grāmatā par pamatu ņemti divi ļoti savdabīgi - koku (druīdu jeb gallu) un ziedu - horoskopi. Atbilstoši savam dzimšanas dienas datumam viegli atradīsiet tieši savu koku vai ziedu.
 Cena 3.96 Eur  pirkt