Grāmatnīca Jumava

STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS “RĪGAS KAUSI”

26. maijā plkst. 11:00 Daugavas stadiona A ložā (2. stāvā) notiks Mediju brokastis, kas veltītas "Starptautiskajām sacensībām Rīgas Kausu izcīņa" un apgāda "Jumava" izdotajai grāmatai "Latvijas Vieglatlētikas vēsture 1897 - 1944".
Piedalās:

  • Andris Ameriks, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks
  • Guntis Zālītis, Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents
  • Dmitrijs Miļkevičs, Latvijas Vieglatlētikas izlases galvenais treneris
  • Normunds Pūpols, “Rīgās Kausi 2016” organizatoru komandas pārstāvis
  • Sinta Ozoliņa, šķēpmetēja vai Lauma Grīva, tāllēcēja
  • Andris Staģis, grāmatas “Latvijas vieglatlētikas vēsture” autors
Sacensības kā arī grāmatas atvēršana notiks 31. maijā plkst. 18:00.

Lidijas Bērzes dzejas grāmatas prezentācija

Konkurss!

Atsaucoties uz Muzeju nakts tēmu, apgāds "Jumava" izsludina konkursu "Atpazīsti durvis literāros darbos."

skatīt ŠEIT
 

Atver durvis grāmatu varoņiem!

Apgāds “Jumava” piedalās “Muzeju nakts” aktivitātēs sestdien, 21. maijā, un šai naktī vērs durvis veikala apmeklētājiem Dzirnavu ielā 73. Veikals ir atvērts no 12:00, bet “Muzeju nakts” aktivitātes norisināsies no 18:00–23:00, kad būs aktuāls īpašais “Muzeju nakts” piedāvājums: APGĀDA “JUMAVA” GRĀMATĀM ATLAIDES 50% APMĒRĀ.

“Muzeju nakts” programma sadarbībā ar "Dantes Aligjēri biedrību" Latvijā:
1) turpinās balsošana par Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas 5. klases skolēnu darbiem par Ojāra Vācieša dzejoļu krājumu "Astoņi kustoņi" (skolotāja-gleznotāja Laine Kainaize),
2) testi, atjautības uzdevumi, viktorīnas ar pārsteiguma balvām veikala apmeklētājiem plkst. 19:00, 20:00 un 21:00 ("izvēlies savas durvis, atklāj savu iekšējo “es”", vai pazīsti šīs durvis viktorīna "Porta a porta", "apdzejo" savas durvis - izveido dzejoļus par durvīm, atpazīsti durvis dažādos literāros darbos),
3) Radošās darbnīcas veikala mazajiem un lielajiem apmeklētājiem — uzzīmē, izkrāso, izveido savas durvis no plkst. 18:00-21:00.

"Muzeju naktī" no 19:00 - 22:00 savas durvis apmeklētājiem vērs arī "Jumavas" noliktava, adrese Ūnijas iela 8/8.
 

Roberts Munšs "Mīlēšu Tevi vienmēr"

Māmiņa tur rokās savu mazo bērniņu un mīļi to uzlūko. Viņa maigi dzied šūpuļdziesmu:

Vienmēr tevi mīlēšu,

Bērniņu manu.

Kamēr vien dzīvošu,

Būsi tu mans…

Tas ir stāsts par to, kā mazs bērns kļūst par pieaugušo. Tas ir arī stāsts par vecāku nebeidzamo mīlestību, kas tiek mantota no paaudzes paaudzē.

„Mīlēšu tevi vienmēr” ir grāmata, ko bērni un pieaugušie gribēs izšķirstīt atkal un atkal, izbaudot vēstījuma visaptverošo mīļumu.

Samuels Bjorks "Es ceļoju viena"

Kad pazūd vairākas sešgadīgas meitenes, kas vēlāk tiek atrastas mirušas, Norvēģiju pāršalc vārdos neizsakāmas šausmas. Katrai meitenei ap kaklu atrasta zīmīte: “Es ceļoju viena”. Vai Norvēģiju apsēdis sērijveida slepkava?

Kamēr iedzīvotājos aug panika, pie skandalozās lietas izmeklēšanas ķeras Holgers Munks ar savu specvienību. Bet vai viņam izdosies pierunāt izcilo izmeklētāju Mīu Krīgeri atgriezties komandā? Vai viņš spēs pārliecināt priekšnieku, ka personīgās dzīves traumu māktā izmeklētāja ir spējīga tikt galā ar šo darbu?

Mīa izlemj vēl pēdējo reizi likt lietā savu īpašo talantu, lai apstādinātu mazo meiteņu slepkavu.

“Es ceļoju viena” ir pirmā grāmata sērijā par Holgeru Munku un Mīu Krīgeri. Samuela Bjorka meistardarbs izdots 23 valstīs un kļuvis par starptautisku bestselleru, kas pielīdzināms Kamillas Lekbergas darbiem.

Forums "Latvijas Tautsaimniecība"

13. maijā Valmierā notika forums "Latvijas Tautsamniecība", kura mērķis ir iepazīstināt auditoriju ar vienu no apgāda "Jumava" Latvijas simtgades projektiem - grāmatu "Latvijas Tautsaimniecības vēsture".
Attēlā Swedbank galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks, apgāda "Jumava" valdes loceklis Juris Visockis, "Latvijas Mobilais Telefons" prezidents Juris Binde, uzņēmuma "Prudentia" dibinātājs Ģirts Rungainis, un grāmatas "Latvijas Tautsaimniecības vēsture" sastādītājs Gatis Krūmiņš.

Pasākums Subatē

Džena Vainraita "Surikatu ceļojums laika mašīnā"

Forums "Latvijas Tautsaimniecība"

Page 1 of 33

Atbalstītāji