Grāmatnīca JumavaVisvaldis Lācis "Latviešu leģions patiesības gaismā"

Gan Latvijā, gan ārzemju preses izdevumos izvērtušās asas diskusijas par Latviešu SS leģiona lomu un darbību Otrajā pasaules karā. Vēsturnieki, zinātnieki, politiķi, kas iedziļinājušies Latviešu leģiona vēsturē, jau devuši daudzas atbildes uz jautājumiem par Latviešu leģiona nodibināšanu, kaujas spējām un motīviem, kuri latviešu leģionārus vadīja cīņās. Ar šo grāmatu publicists un leģionārs Visvaldis Lācis pievieno arī savu vērtējumu.

"Mans zoodārzs"

Šajā raibajā zoodārzā mītošie dzīvnieki ir tik dažādi — kāds labprātāk pavada laiku ūdens dzelmē, kamēr cits — laiski zvilnot zālītē. Iepazīsti dzīvnieciņus un uzzini ko jaunu par katru no tiem!

"Kukainīt, mans kukainīt!"

Šajā grāmatā iepazīsi Latvijas dabā sastopamos kukainīšus. Izpēti skudru, sienāzi in taureni, mācies pats uzzīmēt dažādas vabolītes! Mācību līdzeklis pirmsskolas vecuma bērniem.

Džovanni Bokačo "Dekamerons. 10 noveļu izlase"

. Šais novelēs sastapsim gan priecīgus un skumjus mīlestības pārdzīvojumus, gan citus dīvainus notikumus, kas atgadījušies kā mūsu dienās, tā senatnē.

Aicinām uz dzejoļu krājuma atvēršanas svētkiem

5. jūlijā Latvijas Pirmajā rokkafejnīcā visi ir laipni aicināti uz Emīla Buiķa dzejoļa krājuma ar Mareka Ruskula ilustrācijām atvēršanas svētkiem.
Sīkāka informācija meklējama ielūgumā.

Aicinām uz grāmatas atvēršanu!

Ieeja tikai ar ielūgumiem

Akcija bērnu un jauniešu literatūrai

Akcija latviešu autoru darbiem

Inese Ziņģīte viesojas Liepājā

20. jūnija pēcpusdienā Liepājas Latviešu Biedrības namā bija iespēja satikt grāmatas "Aug cilvēks" autori Inesi Ziņģīti. Plašāks ieskats sadaļā "Galerijas".

Džila Lūisa "Gorillu rītausma"

Sadumpojušos kareivju vienība Āfrikas džungļu biezoknī noķer gorillu mazuli.
Nemiernieku nometnē mīt arī divi sagūstīti bērni — Aimara un Bobo. Uzzinājuši, ka gorillu mazuli grasās pārdot nebrīvē, viņi zvēr palīdzēt tam atkal nokļūt brīvībā.
Bet, ja bērnus pieķers, sekas ir neparedzamas. Vai tuvība starp bērniem un gorillu mazuli dos viņiem drosmi aizbēgt?
“Džila Lūisa sevi apliecinājusi kā vadošo mūsdienu rakstnieci, kura pievērsusies dzīvnieku tēmai.”

 Cena 10.38 Eur  pirkt
Page 1 of 61