Grāmatnīca JumavaNedēļas piedāvājums!


no 18.-30. aprīlim

grāmatai "Copes meistara padomi"

20% atlaide

visās Jumavas grāmatnīcās!

Izmanto iespēju!

Tikšanās ar profesoru Anatoliju Danilānu un Pēteri Strubergu Kocēnos

19. aprīlī Kocēnu pagasta 1. bibliotēkā viesojās profesors Anatolijs Danilāns un ceļotājs, vairāku grāmatu autors Pēteris Strubergs. Viņš ir arī apgādā "Jumavā" izdotās grāmatas "Anatolijs Danilāns. Dakteris ar atvērtu sirdi" autors.
Plašāks ieskats fotogrāfijās sadaļā "Galerijas".

Grāmatas "Dvēseļu pulcēšana. Saules gadi un dzisums" prezentācija

"Konfekšu pušķi"

Konfektes un ziedi tradicionāli tiek uzskatīti par labu dāvanu. Konfekšu pušķis brīnišķīgi apvieno sevī šīs abas lietas un priecē gan acis, gan vēderu. Grāmatā varēs atrast padomus un pamācības, kā soli pa solim izveidot šādu dāvanu paša rokām. Ikkatrs varēs izveidot universālu un radošu dāvanu, piemērotu konkrētam dāvanas saņēmējam.
 Cena 9.31 Eur  pirkt

Melānija Vanaga "Dvēseļu pulcēšana. Saules gadi un dzisums"

Melānija Vanaga ir izcietusi bailes, sāpes, mokas, bet arī mīlestības laimi, — visu, ko vien cilvēkam cilvēka dzīve piedāvā. Tas viņu nesaraujami saista ar ikvienu no mums un arī visiem kopā. Tādēļ Melānijas Vanagas grāmatas no pieminekļa latviešu tautai pārtop arī par neparastas dvēseles atspulgu, kura starojums savieno pagātni ar nākotni un liek mums kļūt par stiprākiem, lai dzīvotu...
Vija Jugāne,
ilggadējā Melānijas Vanagas darbu redaktore
 Cena 13.31 Eur  pirkt

Grāmatas par Jāni Kubili prezentācija Neretā

13. aprīlī Neretas kultūras namā notika grāmatas "Jānis Kubilis. Kad gadiem es pāri skatos.." prezentācija. Pasākumā piedalījās grāmatas autore Lia Guļevska, Aigars Godiņš un apgāda "Jumava" pārstāvji.
Plašāku ieskatu pasākumā meklējiet sadaļā "Galerijas".

Putnu dienas "Jumavas" grāmatnīcā

12. aprīlī "Jumavas" veikalā Rīgā notika Putnu dienas. Pasākumā piedalījās Latvijas Ornitoloģijas biedrības pārstāvji, Latvijas Dabas fonda vadītājs Jānis Ķuze un Natālijas Draudziņas vidusskolas 3. klase.
Plašāks ieskats pasākumā sadaļā "Galerijas".

Arnolda Auziņa un Andra Brieža grāmatu prezentācija

11. aprīlī Latviešu biedrības namā Omulību klubā notika Arnolda Auziņa grāmatas "Pūcei aste noziedēja" un Andra Brieža aforismu grāmatas "Dzīve ir spēle atklāšana. Pasākumā piedalījās rakstnieks Ēriks Hānbergs un apgāda "Jumava" vadītājs Juris Visockis.
Plašāks ieskats sadaļā "Galerijas".

Mollija Viganda "Atpūta no tehnoloģijām"

Tehnoloģijas bērniem palīdz ātri iegūt informāciju, mācīties, izklaidēties un pat iedraudzēties ar cilvēkiem no citām pasaules malām. Tās pārvar attālumu starp cilvēkiem, bet, no otras puses, var ierobežot tiešu saskarsmi ar citiem bērniem un ģimeni. Grāmatiņā “Atpūta no tehnoloģijām” atradīsiet idejas, kā bērniem saglabāt mērenības principu, apgūstot milzīgo tehnoloģiju pasauli.
Vecāki, nolieciet malā savus tālruņus un datorus, ejiet parotaļāties, parunājieties ar savu bērnu! Laiks, ko pavadāt kopā, ir vērtīgākais jūsu dzīvē!
 Diāna Zande
Dr. psych., Mg. art., kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite
 Cena 4.66 Eur  pirkt
Page 1 of 55

Atbalstītāji