Grāmatnīca Jumava


Super User

Super User

Rītdien 18.janvārī Rīgas Centrālās bibliotekas viesmīlīgajās telpās plānota Džuzepes Tomazi di Lampedūzas grāmatas "Gepards" atvēršana. Būs pieejams arī apgāda "Jumava" īpašo "prezentācijas cenu" grāmatu galds. Visi laipni aicināti!
12. janvārī Preiļu Kultūras namā norisnājās pasākums Preiļu novada sporta laureāts 2017 pasniegšanas ceremonija. Pasākuma ietvaros tika godināti Preiļu novada labākie sportisti,
kā arī prezentēta apgādā "Jumava" iznākusī grāmata par leģendāro sporta žurnālistu Arturu Vaideru "Vaiders. Artura Vaidera dzīves vārdnīca no A līdz Z". Plašāks ieskats par pasākuma norisi galerijā.
Demokrātija ir vērtība, kuru jāprot aizsargāt. Šļauganums un naivitāte, kas piekāpjas jebkuras brutalitātes priekšā, nav demokrātija, bet ir gļevulība. Zanas Ramadani juridiski korekto un antropoloģiski precīzo Vācijas divkopienu sabiedrības aprakstu nepieciešams izlasīt ikvienam Latvijas cilvēktiesību speciālistam un politiķim/ei, kas balso vai lemj par imigrāciju, bēgļiem un sabiedrības integrāciju.
Page 1 of 333