Joomla!"Trenera rokasgrāmata"

Šis ir grāmatas “Trenera rokasgrāmata” otrais izdevums, kas izdots pateicoties lielai lasītāju interesei. Šajā rokasgrāmatā apkopota dažādu sporta nozaru labāko speciālistu pieredze un zināšanas. Grāmatas autoru vidū ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācībspēki, Latvijas Sporta medicīnas asociācijas un Latvijas Olimpiskās vienības pārstāvji. Grāmata ir svarīgs palīgs treneru darbā. Tajā raksturota treniņu sistēma, analizēti sportistu fiziskās un psiholoģiskās sagatavošanās aspekti, sniegti treniņu apraksti kopā ar vingrinājumu shematisku attēlojumu, kā arī iztirzāti traumu rašanās cēloņi, to novēršana un rīcība traumu gadījumos. Aplūkota mācīšanās un mācīšana sportā. Stāstīts par pareizu uzturu gan treniņu, gan sacensību laikā dažādu sporta veidu pārstāvjiem, kā arī par citiem nozīmīgiem jautājumiem. Ar šo grāmatu jāiepazīstas katram trenerim.
 Cena 19.28 Eur  pirkt

Andžils Remess ''Koncerts divām svilpēm ar orķestri''

Latvijā handbols jeb rokasbumba ienāk 20. gadsimta 20. gadu beigās. Sākotnēji šis komandu sporta veids negūst lielu atsaucību, un paiet teju trīsdesmit gadi, līdz Latvijā notiek pirmais turnīrs mazajā rokasbumbā. Pēc pāris gadiem, 1960. gadā, notiek Latvijas pirmās meistarsacīkstes rokasbumbā. Šis sporta veids sāk iemantot popularitāti, un mūsu komandas sasniedz arvien labākus rezultātus arī starptautiskajā spēļu laukumā.  Tomēr lielāko starptautisko atzinību un cieņu izpelnās tieši mūsu rokasbumbas tiesneši — Jānis Ķuzulis un Andris Vītols. Abi tiek uzskatīti par vienu no tālaika labākajiem tiesnešu duetiem pasaules handbola elitē. Taču ceļā uz to nākas pieredzēt ne mazums piedzīvojumu, arī satraucošu notikumu. Tam klāt piepulcējas arī piedzīvotais Rakstnieku savienībā, kas bijis vēl viens Jāņa Ķuzuļa un Andra Vītola darbošanās lauks. Viss kopā veido interesantus atmiņu stāstus, kas aizkustina, izglīto un brīžiem liek arī pasmaidīt.
 Cena 11.44 Eur  pirkt

Ilze Liepa "Liepas metode"

Ilze Liepa ir pasaulē pazīstama baletdejotāja, leģendāro latviešu baletdejotāju Māra Liepas meita un Andra Liepas māsa. Gudra un skaista sieviete. Grāmatā "Liepas metode" viņa dalās gan dzīves uzskatos, gan atklāj savu īpašo "kermeņa filozofju", kura mūs aicina iemīlēt sevis paša ķermeni. Ne katram ir iespēja apmeklēt Ilzes Liepas baleta nodarbības, kurās visu vecumu sievietes mācās eleganci un graciozitāti. Tomēr ikvienam ir iespēja izlasīt šo grāmatu un noskatīties vingrojumu ierakstu DVD formātā. "Es zinu, ka katra sieviete grib justies skaista, iznesīga un jauna. To var panākt, pareizi organizējot savu dzīvi un iemācoties vadīt savu ķermeni. Es runāšu par kustībām, uzturu un sevis kopšanu. Par savu fizisko treniņu metodi, kas padarīs jūs elegantu un graciozu. Šo metodi es izstrādāju kopā ar profesionāļu grupu, pirms tamj daudz ko izmēģinot."
 Cena 12.86 Eur  pirkt

Mācīsimies dejot! Balles deju pašmācība

Grāmata paredzēta kā pašmācības grāmata cilvēkiem, kas vēlas iemācīties dejot. Vienlaikus tā satur arī izklaidējošu, informējošu un izglītojošu rakstura informāciju par sarīkojumu deju būtību un vietu citu deju žanru vidū, to rašanos, vēsturi, lomu sabiedrības dzīvē.
 Cena 5.22 Eur  pirkt

Zelta meitenes TTT

1959. gada sezonā Padomju Savienības čempionāta medaļas dalīja vasarā Tautu spartakiādes turnīrā, sacenšoties republiku izlasēm.
 Cena 10.98 Eur  pirkt

Vefiņš

VEF Latvijas basketbolā ir kas īpašs. Neaizvietojams. Neaizstājams.Leģendārā VEF meistarkomanda radās Latvijas vīriešu basketbola slavas laikos, kad Rīgas ASK bija vislabākā Eiropa. Pēc 20 neatlaidīga darba gadiem tieši VEFatgādināja par Latvijas vīriešu basketbola spēku.
 Cena 1.84 Eur  pirkt

Lielā golfa grāmata

Tā sniedz priekšstatu par šīs spēles vēsturiskajām saknēm un attīstību, labākajiem spēlētājiem un laukumiem, modes tendencēm, noteikumiem inventāru un pats galvenais – spēles tehnikas pamatiem.
 Cena 15.84 Eur  pirkt