Joomla!Satja Sai Baba

Dzīves pamats ir mīlestība un ticība, un “ikviens, kurš pratis attīrīt prātu no nemiera, satraukuma, domām, ir spējīgs saklausīt Dieva balsi sevī”. Satjas Sai Babas – Indijas garīgā skolotāja – mācība atver durvis uz intelektuālo garīgumu – bagātību, kas piepilda dvēseli ar brīnišķīgu enerģiju.   Satja Sai Baba dzimis 1926.gadā un kopš mazotnes jau spējis materializēt lietas. Tomēr vissvarīgākais skolotāja brīnums ir izpratne par dzīvi – miljoniem cilvēku pasaulē ir iemācījušies ziedot savu dzīvi augstākām vērtībām: mīlestībai, ticībai, patiesībai un pieticībai.
 Cena 1.91 Eur  pirkt

Dziedinošās terapijas

Grāmatā vienkāršā un atklātā skatījumā apraksta garīgās un fiziskās veselības, un emocionālās labsajūtas veicināšanas metodes, kas pilnīgi jebkuram cilvēkam ir pieejamas viņa ikdienā, un kas balstās uz pasakām un stāstiem, skaņu un mūziku, kustību un deju, lūgšanām un meditāciju.
 Cena 5.58 Eur  pirkt

Krāsu terapija

Grāmata noderēs kā izziņas avots cilvēkiem bez iepriekšējām zināšanām krāsu terapijā. Autore ir dziedniece ar augstāko garīgo izglītību un ilggadēju pieredzi praktiskajā dziedniecībā.
 Cena 5.86 Eur  pirkt

Zudušā simbola noslēpumi

Grāmata ir neformāls ceļvedis: konspiratīvas biedrības, misticisms, praktiskais okultisms, ezoteriskā simbolika, slepeni kodi, vietas un cilvēki.Šī aizraujošā enciklopēdija, stāsta par aizmirstībā ieslīgušām misticisma tradīcijām, kas piešķīrušas veidolu mūsdienu pasaulei, bet joprojām ir dzīvas tepat līdzās.
 Cena 3.96 Eur  pirkt

Lemūrija un Atlantīda

Ar valdzinošas informācijas palīdzību, ko sniedz gan zinātnieki, gan mediji, grāmatā “Lemūrija un Atlantīda” aprakstīti fascinējoši zudušie Lemūrijas un Atlantīdas kontinenti, uzsverot senatnes cilvēku garīgo dzīvi.
 Cena 8.05 Eur  pirkt

Aizsargā savu enerģiju

Enerģētiskais vampīrisms ir dzīvs, tas plaukst un zeļ mūsdienu pasaulē. Jebkurā savā veidolā ― viens pret vienu, grupas, parazītiskais, vai globālais ― enerģētiskais vampīrisms prasa smagas nodevas ― tas atņem spēku un dažkārt izposta dzīvi. Individuālā līmenī, tas atņem mums enerģiju un kavē izaugsmi. Globālā līmenī, tas burtiski izsūc zemes dzīvības spēkus.
 Cena 5.63 Eur  pirkt

Faraonu lāsts

"Nāve ar saviem spārniem nogalinās to, kas traucē faraona mieru" — šāds uzraksts bija lasāms uz māla plāksnītes, ko zinātnieki atrada, atklājot Tutanhamona kapenes. Neviens nenojauta, ka trīspadsmit līdzstrādniekus no divdesmit pētnieku lielās grupas dažu gadu laikā piemeklēs priekšlaicīga un neizskaidrojama nāve.
 Cena 8.11 Eur  pirkt

Tavas dzīves sargeņģelis

Mūs visus atbalsta neredzamo palīgu komanda. Viņi gatavi jums palīdzēt, sniedzot aizsardzību un piedāvājot nemanāmu vadību. Ja apzināti strādājat, lai ar tiem nodibinātu saikni, jūs iegūstat jaunas iespējas un izdevības. Ar savu gara pavadoņu un sargeņģeļu palīdzību varat atrast iekšējo spēku, pārvarēt atkarības vai slimības, atbildēt uz svarīgiem jautājumiem vai atklāt apslēptus talantus.
 Cena 4.6 Eur  pirkt

Lielo patiesību meklējumi

Esejas par ideju un paradigmu vēsturi no senķīniešu Dao filozofijas un dzenbudisma līdz mūsdienu kvantu fizikai, sinerģētikai, haosa teorijai un fraktāļu ģeometrijai.

Nogrimusī Eiropa

Šī grāmata ir par pagātni, kas turpinās šodien un gaidāma rīt. Par pilsētām un ciemiem, ko aprijis okeāns, nogremdējušas jūras un pārklājuši ezeri Eiropas kontinentā.Nirēji Vidusjūrā arvien no jauna atklāj dūņās primitīvus mūrus un kolonnas. Kuģojot virs Dogera sēkļa, zvejnieki izvelk pirmatnējo mednieku ieročus.
 Cena 3.54 Eur  pirkt