Joomla!Katarīnas Blūmas zaudētais gods

Populārā vācu rakstnieka stāsts rāda kā sieviete nejauši nokļūst sensāciju kāras bulvāravīzes centrā. Senais sievietes zaudētā goda motīvs stāstā iegūst jaunajiem laikiem raksturīgu skanējumu.
 Cena 4.58 Eur  pirkt

Trīs bērni un es

Šai grāmatā “Trīs vīri laivā” varonis ir apprecējies un kļuvis par ģimenes galvu trim pašapzinīgām un radošām atvasēm. Romānā atpazīstam gan Džeromam raksturīgo stilu, gan raksturu un situāciju asprātīgos vērojumus.
 Cena 4.76 Eur  pirkt

Černobiļa. Lūgšana

1986. gada 26. aprīlī pulksten vienos 23 minūtēs 58 sekundēs sprādzienu sērija izpostīja Černobiļas AES reaktoru un ceturtā energobloka ēku, kas atradās netālu no Baltkrievijas robežas. Černobiļas katastrofa kļuva par XX gadsimta lielāko tehnoloģisko katastrofu.
 Cena 8.60 Eur  pirkt

Kazanova

Brīnišķīgs dramaturga, matemātiķa, spiega, stāstnieka un publicista, kā arī visu laiku dižākā mīlētāja portrets.
 Cena 9.14 Eur  pirkt

Gomora

Skarbs un atklāts vēstījums par Itālijas noziedzīgo, mafijas tipa organizāciju komora.Ja domā, ka rakstnieka profesija ir droša, padomā vēlreiz – tā varētu teikt par Roberto Saviano sensacionālo darbu “Gomora”, kas vēsta par itāliešu mafijas aizkulisēm.
 Cena 12.80 Eur  pirkt

Rakstniekos ārpus grāmatu lappusēm

Kas ir rakstnieks? Tas, kurš māk pareizi noturēt pildspalvu, vai tas, kuram allaž ir ko teikt? Lai kāda būtu pareizā atbilde, rakstniekam būt ir aizraujoši… un – galvenais – jautri! Un par to vislabāk zina vēstīt grāmata “Rakstniekos ārpus grāmatu lappusēm”, kas apkopo interesantas etīdes no rakstnieku dzīves.
 Cena 2.74 Eur  pirkt

Afrodītes naktis

Sen gaidīts aizraujošā romāna “Marķīzes krustmeita” turpinājums! Ja vēlaties palasīt ko stipri pikantu, tad grāmata ir radīta jums. Tā gods godam nododas ne vien seksa smalkuma aprakstiem, bet arī piedāvā dinamisku vēstursiku sižetu uz Francijas galma dzīves fona. Romānā spilgi atainota dzīve Ludviķa XIV galmā, sniegts ieskats Francijas aristokrātijas pasaulē. Tas ir stāsts par necerētu laimi un sāpīgu vilšanos, mīlestību un naidu, seksu un jūtām. Te ir viss: jutekliska erotika, jauks vēsturisks fons, aizraujošs sižets, romantika. Grāmata tiem, kuri grib nokļūt citā laikā un citā vietā.
 Cena 7.44 Eur  pirkt

Čuksti smiltīs

Pēc šķiršanās Anna Foksa nolemj izklaidēties, ceļojot pa savas vecvecmāmiņas Lūizas pēdām. Tā bijusi slavena māksliniece, kas dzīvojusi deviņpadsmitā gadsimta vidū un braukusi pa Nīlu no Luksoras uz Asuānu.
 Cena 11.89 Eur  pirkt

Baudas virtuve

Ļaujieties mūsdienīgiem notikumiem, piešaujiet dzīvei asumu, smelieties receptes dzīvei un virtuvei, iedvesmojieties no jaunākā erotiskā romāna “Baudas virtuve”.
 Cena 3.66 Eur  pirkt

Kaislības maska

Leģendām apvītajā, nomaļajā Volfensburgas pilī mītošā Lupanesku ģimene ir nolādēta, jo pirmā krusta kara laikā viens no senčiem ir pastrādājis briesmu darbus. Lai atbrīvotos no lāsta, ikkatra Lupanesku paaudze pieprasa no Alershauzenes pilsētiņas vienu jaunavu. Taču šoreiz jānosūta trīs jaunavas. Rātskungi norīko uz pili trīs palaistuves. Kad blēdība nāk gaismā, pils saimnieks ir ne pa jokam sadusmojies. Gribēdama pasargāt jaunāko māsu Samaru, Viola ir gatava doties uz pili. Nonākusi Volfensburgā, viņa tiek ierauta naida, kaislību un iekāres virpulī, kura centrā atrodas noslēpumainais vīrietis ar masku — Kirians Lupanesku, Baltais Vilks...
 Cena 3.66 Eur  pirkt