Joomla!Vai Montesori skola ir manam bērnam vispiemērotākā

Kāda ir Montesori skolu ikdiena un kāpēc tās gūst tādus panākumus? Bērnu pašmotivācijas veicināšana ne vien ļauj iepazīt skolu bez piespiešanas un bailēm, bet arī optimāli sagatavo modernās darba dzīves prasībām. Vairāku šīs skolas beidzēju izteikumi liecina, ar kādu prieku viņi ir apmeklējuši Montesori skolu un cik sekmīgs ir viņu turpmākais dzīves ceļš.
 Cena 2.65 Eur  pirkt

Mīlestība un intuīcija. Māksla pilnveidot savas attiecības.

Šajā izjustajā un pacilājošajā grāmatā profesionālā gaišreģe, medijs un skolotāja Šerija Dillara māca, kā attīstīt intuīciju, lai piesaistītu un saglabātu dvēselisku mīlestību. Kad būsit atklājuši, kurš intuīcijas tips raksturīgs tieši jums- emocionālais, garīgais, racionālais vai fiziskais, - varat uzzināt arī sava partnera mīlestības intuīcijas tipu un izmēģināt radošus vingrinājumus, vizualizācijas un saziņu ar garīgajām būtnēm, lai stiprinātu savas attiecības, dziedētu nesaskaņas, labāk izprastu, kā vienam pret otru izturēties un padziļināt saikni.
 Cena 4.95 Eur  pirkt

Dzīves psiholoģija un mistika

Grāmatas autors Aleksandrs Volkovs ir filozofs mistiķis. Bet cilvēkiem katrā ziņā ne mazāk svarīgi ir tas, ka viņš vairāk nekā trīsdesmit gadus praktizējis kā ārsts psihoterapeits.
 Cena 3.96 Eur  pirkt

Līdzsvars tavā dzīvē

Grāmata ir atbilde cilvēkiem, kas meklē risinājumus un līdzsvaru savas ģimenes un darba pasaulei.
 Cena 2.6 Eur  pirkt

Labas omas noslēpumi

Ikvienam no mums dažreiz mēdz būt slikts garastāvoklis, taču svarīgi nenokavēt brīdi, kad iedomātās problēmas kļūst svarīgākas par reālajām.
 Cena 3.96 Eur  pirkt

Mandalas radošai darbībai

Grāmata atver mums ceļu uz mandalu labvēlīgo ietekmi- apraksta krāsas, to īpašības, piedāvā mandalu paraugus, kas ļauj attīstīt nepieciešamās īpašības, sajūtas un emocijas.
 Cena 3.96 Eur  pirkt

Bērnu un jauniešu psihoterapija

Nepieciešamība pēc bērnu un jauniešu psihoterapijas ir pieaugusi, gluži tāpat kā pēc šīs nozares speciālistu apmācības. Somijas Psihoanalītiskās savienības biedri, apvienojot savas zināšanas, izveidojuši šo grāmatu. Autoriem ir vispusīga izglītība, kā arī ilgstoša praktiskā pieredze bērnu un jauniešu psihoterapijā, tādēļ grāmatā par šo tēmu atrodamas ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas zināšanas, kas noderēs gan bērnu vecākiem gan profesionāļiem.
 Cena 11 Eur  pirkt

Panākumu māksla

“Panākumu māksla”ne tikai sniedz informāciju par motivācijas vajadzību teoriju un pašmotivācijas nozīmi, bet arī piedāvā ieskatīties dažādos reālos gadījumos, kuros atklājas, kā Stīvam Džobsam, Bilam Geitsam vai Džonam Kenedijam, īstenojot savu potenciālu, izdevies sasniegt veiksmes virsotnes.
 Cena 6.22 Eur  pirkt

Domā un kļūsti bagāts: rīcības plāns

Grāmatā parādīts drošs ceļš, kā pārvarēt visus šķēršļus, piepildīt visas vēlēšanās un iegūt veiksmi. Šī grāmata satricinās jūs ar tās dzīvi pārveidojošo spēku. Drīz jūs uzzināsiet, kāpēc daži cilvēki iegūst daudz naudas un kļūs laimīgi, jo jūs būsiet viens no tiem. Grāmatā autors soli pa solim māca kādas īpašības ir jāpārvar un jāapgūst, lai savu prātu virzītu uz veiksmi un finansiāliem panākumiem.
 Cena 5.86 Eur  pirkt

Iekšējā spēka avoti

Kas notiek ar dvēseles enerģiju, kad mūs pārņem bezspēks un nāvīgs nogurums? Kā lai atrodam ceļu atpakaļ uz savu dzīvības avotu?
 Cena 2.6 Eur  pirkt