Joomla!Dzīves paradoksi

Rīkojies tā, lai valdītu pār situācijām un apstākļiem! Pasargā sevi no iekšējām un ārējām deformējošām iedarbībām! Piedāvājam īsu rokasgrāmatu sociālajā pasaulē. Apgāds ”Jumava” līdzās jau divām izdotajām krievu rakstnieka Aleksandra Volkova grāmatām ”Dzīves noslēpumi” un ”Tavas naudas maģija”, laidis klajā grāmatu “Dzīves paradoksi”, kas stāsta par neierastām, paradoksālām situācijām, kas notiek ar cilvēkiem katru dienu. Ar piemēriem no dzīves autors māca, kā uzvesties, kā rīkoties, ko no šādām situācijām var iegūt un, kā tās labāk izmantot. Vārds “paradokss” ir cēlies no grieķu vārda “negaidīts”.
 Cena 4.25 Eur  pirkt

Zilākalna Marta

Viņa bija viena no slavenākajām pasaules dziedniecēm, kādu nav daudz. Viņa bija slavenākā Latvijas dziedniece. Viņa strādāja savas tautas labā, pāri saviem spēkiem un visu mūžu. Viņa atdeva veselību tūkstošiem cilvēku, būdama to pēdējais glābiņš.
 Cena 3.66 Eur  pirkt

Visaptverošā teorija

Autors piedāvā neparastu un patiesi oriģinālu ceļu, kas palīdz izprast pašam sevi, savu vietu sabiedrībā un globālajā Kosmiskajā kārtībā un, pats galvenais, - palīdz izdzīvot pasaulē, kas kļūst aizvien neparedzamāka un nedrošāka.
 Cena 6.62 Eur  pirkt

Puķu un koku maģija

Ko simbolizē puķe, ko mīļotais pasniedzis svētkos?Kādu ziedu izvēlēties savai aizsardzībai?Kā zīlēt ar ziediem un kokiem?Ko pagatavot, lai pieburtu mīļoto?
 Cena 5.86 Eur  pirkt

Katrā sievietē ir dieviete

Kā tas iespējams, ka dažreiz sieviete ir ļoti loģiska un profesionāla, bet citkārt ļaujas emocijām un noslēdzas sevī?
 Cena 6.62 Eur  pirkt

Ķīniešu gudrības grāmata. Tunsin

''Ķīniešu gudrības grāmata” ir uz seniem ķīniešu tekstiem un seno Gadagrāmatu balstīts, smalki strukturēts vēstījums par dažādām dzīves jomām. Grāmatā ievietota arī informācija par Ķīnu, tās tautu, valodu, mākslu, tradīcijām un vēsturi.Tunsin nozīmē “visu zinošā grāmata”, un uzskata, ka grāmatas eksemplārs īpašniekam nes veiksmi. Tā ir tradicionālā ķīniešu gadagrāmata, kas tiek izdota jau tūkstoš divsimto reizi.
 Cena 3.96 Eur  pirkt

Dzīves noslēpumi

“Cilvēkā ir vairāk dievišķā nekā garīgā. Dievišķa ir dvēsele, Gars, Autoritāte, gribasspēks, gods, sirdsapziņa, labsirdība un mīlestība. Grēcīgs ir ļaunums, augstprātība, skaudība, negausīgums, negodīgums, naids. Starp tām balansē veselais saprāts un zināšanas, ticība un neticība, uzplaukums un posts, cerība un izmisums.”Aleksandrs Volkovs
 Cena 5.56 Eur  pirkt

Atsevišķā realitāte

Grāmatā Karloss Kastaņeda turpina savas mācības pie Jaki cilts indiāņa dona Huana un pārliecinoši nokļūst arvien dziļāk viņa pasaulē, apgūstot spēju ieskatīties aiz realitātes robežām.
 Cena 6.93 Eur  pirkt

Dziednieka rokasgrāmata

Mūsu nelīdzsvarotās un bloķētās emocijas, attieksmes un domas ir tās, kas noārda dabisko fizisko enerģiju un padara mūs uzņēmīgus pret saaukstēšanos vai citām fiziskām kaitēm.“Dziednieka rokasgrāmata” piedāvā iedarbīgus un viegli izmantojamus paņēmienus ķermeņa dabiskās enerģijas plūsmas atjaunošanai.
 Cena 6.89 Eur  pirkt

Kabalas atklāšana

Kabalas atklāšana. Laimes atrašanas ceļvedis Zemes iedzīvotājiem. "Es nolēmu uzrakstīt grāmatu "Kabalas atklāšana", lai attēlotu šo zinātni kā dzīves gudrības avotu, kas tūkstošiem gadu garumā pierādījusi savu vērtību.
 Cena 3.96 Eur  pirkt